reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

ja mialam od immunolog innej zalecenia 2x dziennie do serduszka a potem 1 raz dziennie do 18 bodajze tygodnia musialabym odszukac kartki. a wedlug maliny to "woda swiecona" moge sobie brac jak chce hahah

avita daj koneicznie znac jak jutro po wizycie:)

dzwonilam do gynemedu powiedzieli, że to bardz dobry wynik i w takiej sytuacji jest tylko jedna sszczepionka (maz + pulowane) i mozna sie starac.

musze na wizyce pogadac jeszcze bo nie mam bromka ani wynikow prl ani dobrej tsh trza sie spieszyc :)czyli ogolnie jest spoko!!!!!!!!:p:p

aha dziewczyny udajace sie do maliny u nas sie miejsce zwolni na 22 bo odwolamy ale dam znac kiedy odwolam to raz a dwa dzis powiedziala, że na 22 jest wolne miejsce wiec nie trzeba czekac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was wszystkie :)

Susana przytulam i &&&
Nafoczka witaj w Domu :-) :)
Doris, Agnieszka całuję brzuszki :laugh2:
Riri, zdrówka, byś mogła cieszyć się ciążą :)
Kwiatuszku, nystantyna podrażnia śluzówkę i leci wtedy krew, oby u ciebie tak było, by ludzik był cały i zdrowy - &&&
Gabiś, mnie też tak przerażają trudne informacje na forum, a jednocześnie dobrze, że dziewczyny się dzielą, bo to cenna wiedza dla nas na nasze przyszłe ciąże

Pozdrawiam wszystkie oczekujące, starające i zaciążone :):):)

My mamy już prawie wszystkie badania, allo mlr 37,8 % zobaczymy co powie Milewicz, wizyta w sobotę.
 
Porzeczko - pisałaś mi ostatnio o tych dwóch skierowaniach osobno na kariotyp osobno na panel trombofilii. Czy na tych skierowaniach właśnie taki tekst miałaś? Pytam, bo moja lekarka rodzinna jest mega zakręcona i jak poszłam po skierowanie na kariotyp to nie chciała mi wystawić, ale w końcu wypisała mi i mężowi ogólnie tylko że do poradni genetycznej, bez wskazania że chodzi o kariotypy i to przyjęli w Genesisie w Poznaniu.
Gabis ja bralam 2 skierowania jedno na kariotypy a drugie na mutacje i na obu mialam wpisana "do poradni genetyczej" jak sie rejestrowalam to powiedzialam tylko ze na mutacje.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabis ja bralam 2 skierowania jedno na kariotypy a drugie na mutacje i na obu mialam wpisana "do poradni genetyczej" jak sie rejestrowalam to powiedzialam tylko ze na mutacje.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

A widzisz, tak to jest jak człowiek sam szuka i robi wszystko na własną rękę. Jak Cię nikt nie pokieruje, nie podpowie, to sam lekarz nie podpowie, nie doradzi, ma w nosie. Jutro się zarejestrowałam do lekarza ogólnego, jakas nowa laska jest z nazwiska kojarzę że córką znajomej, więc może mi wystawi skierowanie i podpowie co i jak. Dziękuję Wam w każdym razie za podpowiedzi. ;)
 
A widzisz, tak to jest jak człowiek sam szuka i robi wszystko na własną rękę. Jak Cię nikt nie pokieruje, nie podpowie, to sam lekarz nie podpowie, nie doradzi, ma w nosie. Jutro się zarejestrowałam do lekarza ogólnego, jakas nowa laska jest z nazwiska kojarzę że córką znajomej, więc może mi wystawi skierowanie i podpowie co i jak. Dziękuję Wam w każdym razie za podpowiedzi. ;)
Niestety tak to juz jest z "naszymi"lekarzami. Ja na szczescie trafilam w koncu na fajnych lekarzy a dlugo szukalam. Pokierowal mnie ten do ktorego chodze prywatnie i Dziewczynki stad a rodzinna i gin na nfz wypisuja mi wiekszosc skierowan. Czasami musze isc kilka razy ale kasa zostaje w kieszeni.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fondi, Trochę tego dostałam, ale na razie oprócz nasienia męża wszystko w porządku. Badań połowę miałam, więc robiłam tylko to co dodał. W czwartek reszta wyników.
 
Do góry