reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Sus musi byc dobrze!&&&&
A u mnie powtórka z rozrywki. Znowu plamie od soboty :( wkladalam so nie nastytacyne i mam nadzieje ze to przez to podraznilam bo nawet nie mam siły juz o tym wszystkim myśleć. Przeryczalam cała niedzielę. Dzis juz śladowe ilości zabarwionego śluzu takiego bardzo żółtego. Wizyta dopiero za dwa tyg. Na IP nie idę bo i tak mi nic nie zrobią. Obstawiona jestem lekami od góry do dołu.
Tak bardzo sie boje....

Wspieram Cię będzie dobrze musi ktory to tydzień ?
 
reklama
Kwiatuszek - kciuki trzymam zeby bylo dobrze

Susana - za Ciebie tez! Nawet nie potrafie sobie wyobrazic co przezywasz. Trzymaj sie. Mam nadzieje ze masz wsparcie w mezu
 

Kochana będzie dobrze ja tez miałam plamienia krwawienia a z dzidzia bylo wszystko dobrze córeczka zmarła w 26 tygodniu ale z zupelnie innych względów. Myśl pozytywnie .
Motylek b6 metylowa formę zamawialal z iherb witaminy 17 zł zniżkę jakaś mi wyslali na meila + 26 przesyłka + 6 zł tu w polsce vat i cło więc nie wyszło super drogo. Tabletki zamówiłam w piątek dziś dzwonil dhl ze przywiezie. Ale dziewczyny tu podawaly strony ze tu w Polsce też mozna kupić przejrzyj kilka stron wcześniej
 
Dziewczy ja zamowilam te formy metylowane ze swansona to znana firma nawet genetyczka zna. One sa z poradnika zdrowia i mam i b6 b12 kwas metylowany na prawde.nie ma po co tyle kasy wydawac po rozmowie z genetyczka wiem ze nawet jakbyscir ich nie brali to nic by die nie dzialo chyba ze macie.zla.homocysteine ale.nie ma po co tyle kasy wydawac. Przykladowo jeden lek pulneo dla dzieci kosztuje 2x tyre co jego odpowiednik elofen a dziala intentycznie nie ma po co przeplacac.
Kwiatuszek nawet nie mysle ze moze byc zle duzo lekow mamy to dlatego. A jaki mialas mrl po szczepieniach ?
Sus ja nie pisze nic bo kurde wogole nie wiem o co chodzi :( ale trxymaj sie
Ps. Porzeczka malina kaze zwykle formy bcomplex i zwiekszona dawke kwasu zwyklego brac :) zakup lepiej colostum :)
 

Za każdym razem gdy czytam, że coś się dzieje, że którąś coś niepokoi, to wszystko mi się w środku trzęsie...Mam wrażenie jakby to wszystko po części i mnie dotykało i aż boję się pomyśleć jak będę drżeć, gdy uda mi się zajść w ciążę.
Kwiatuszku, musi być dobrze. Może faktycznie coś sobie tylko podrażniłaś, ale wiem, że teraz wytrzymać te 2 tygodnie to ciężka sprawa.
Sus - całym sercem jestem z Tobą.
Nafoczko - witaj, odpoczywaj.
Doris - u Ciebie już z górki, też odpocznij przed ważnym dniem.
Motylek - jakoś dziwnie wysoka mi się wydaje ta prolaktyna, w ogóle jakieś inne normy masz niż ja. Ale ja się nie znam :-(
Be25ata - wychodzi na to, że się ostatnio mądrowałam o tarczycy u Ciebie, a teraz sama mam podobne wyniki do Ciebie, W piątek mam wizytę u endo zobaczymy co powie.
Riri, Paula, Lumia, Fondie,Kitki, Porzeczka, Arluśka, Burczuś, Destino, Marzycielka, Tęczowa, Julia, Avita, Ovli, Bertha, Asia, i i cała reszta Dziewczyn których nie wymieniłam - całusy na dobry początek dnia :biggrin2:
 
reklama
Kwiatuszek będzie dobrze, ja też plamilam, jak większość dziewczyn. Co Ci dał P.?

Fondie za wit. z iherb nie przepłacać bo na Pl rynku są one droższe, wiem bo juz od roku kupuje. Tylko "zabawy" jest ciut więcej i jak naliczana cło to się wydaje ohoho a to po prostu podatek jest 23 lub 8% w zależności od czego.

Dzięki za dobre słowo. A czy z Wikusiem dobrze to napisze po czwartkowej wizycie... Niestety znam uczucie bezradnosci Sus :(

Tęczowa ja byłam u dok. Zofii Żyła, to endokrynolog i diabetolog za razem wiec pod jednym i drugim kątem mnie wybadala. Nie wiem tylko czy przyjmuje prywatnie bo na NFZ jest na Warzywnej ale tam są mega kolejki :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry