reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Mnie trez intralipid powodowal, ze wszystkie wskazniki wskoczyly w norme :) encorton zaczelam brac dpiero po 3 wlewie jak dostalismy zielone. Swoja droga - faktycznie wysoki wynik.
 
reklama
Witam dziewczynki!
Asia669 jak ty masz te leki rozplanowane - chyba wezmę z Ciebie przykład:yes:
Fondi umowilas termin na histero???? Ja tak ale dopiero 5.05:-( :(:-( :(

ja sie nie moge tam dodzwonic od rauz sie dodzwonilas? ja 2 dzien dzwonie i albo nie odbiera albo wylaczony tel.

Witajcie,
odebrałam wyniki :( niestety dochodzą kolejne przyczyny niepowodzeń

czytałam, ze najgorszy jest stosunek limfocytów CD4 do CD8, niestety u mnie dwukrotnie przekroczona jest norma.

Dziewczyny czy u Was jest podobnie? Czy ten wynik po zażywaniu encortonu ulega poprawie?
na poczatku forum dziewczyny mialy zle te wyniki i sie szczepily ale zadna nie miala takiego zestawu jak ty wiec pewnie i on pomoze :) kurde nie doczytalam dalej i nie wiem co ztymi szczepieniami ale wiem, że bola ponoc strasznie ale ja chyba je chce bo wnic innego juz nie wierze chociaz dziewczyny wiele razy mialy zwatpienie bo zle wyniki byly po nich
 
arda, strawbelka czyli powtarzalyscie badania o intralipidzie? ja zapytam o ten intralipid maline 18nastego zobaczymy co powie
 


Witajcie,
odebrałam wyniki :( niestety dochodzą kolejne przyczyny niepowodzeń

czytałam, ze najgorszy jest stosunek limfocytów CD4 do CD8, niestety u mnie dwukrotnie przekroczona jest norma.

Dziewczyny czy u Was jest podobnie? Czy ten wynik po zażywaniu encortonu ulega poprawie?

Ja badałam tylko na początku .
Teraz po 3 wlewach nie badałam .
Wole myśleć że jak dziewczynom spada to i mnie .
 
Arda a u mnie stosunek cd4/ cd8. Przed wlewami 1,17. Po 3 wlewach 1,36 i Janoszowa mowila ze wchodzi w norme.
Nie rozumiem juz nic bo u Ciebie malalo, a u mnie rosnie.
 
reklama
Do góry