reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A ta metylową formę można kupić w Polsce? Mi P. Jerzak zapisała Femibion Natal 1 i ten wzmocniony kwas foliowy.
Ja tez biore femibion ale dodatkowo jeszcze sam kwas w formie metylowej. Ja kupuje Actifolin 2mg. Jest jeszcze Actifolin 0,8mg. Kupowałam na stronce polskiej jakiejś.. Ale widziałam w jakiejś aptece tez. A jak nie maja to pewnie mogą zamówić tylko trzeba poprosić.
 
prosze o brawa.. wrocilam :-D
dziekuje za wszelkie wsparcie!!! ja tam wiem kto tam o mnie pamietal :-D
Doris, Beatka dla Was szczegolne calusy!!! :-*
witam nowe kolezanki, ktore niestety do nas doloczyly...
a co do mnie, to leze i "przewracam placek" zeby rowno wyrosl hihiiii :-D
Agnieszka nie bede sie madrzyc co lepsze szew czy pessar ale pessar przy 30mm mozna dac,a przy 14mm to juz zdecydowanie za malo wiec musil byc szew. Moze lepiej trzyma ale tez niesie zdecydowanie wieksze ryzyko infekcji wiec czeste posiewy mnie nie ominal
calusy :-*
Witaj ponownie [emoji4] teraz łez spokojnie z koreczkiem na dole [emoji6] moje dwie znajome przenosiły ciąże z pessarem :D

Nafoczka, strasznie się cieszę, że wróciłaś!

Ja 13 kwietnia mam ostatnie badanie i z wynikami do prof. Jerzak. Ja jej ufam i mam nadzieję, że postawi mi trafną diagnozę. Z drugiej strony bardzo się boję, bo jak nie ona to ja już chyba pasuje... Owszem mogę robić jeszcze mnóstwo badań w ciemno, ale u mnie już znalazłam 4 prawdopodobne przyczyny i może tego będę się trzymać: chora tarczyca, cukier (insulina) i mutacja i zapalenie ( które było przyczyną, albo skutkiem). Na 21 kwietnia mam też "nowego" ginekologa, którego będę miała pod ręką. Jak uda mi się dostać do J. jeszcze w kwietniu to może pod koniec maja rozpoczniemy kolejne, ostatnie starania.
Nie poddawaj się :) masz jeszcze Dubrowskiego, Malinowskiego i wiele innych sposobów na spełnienie marzenia ;)
 
jeszcze w kwietniu to może pod koniec maja rozpoczniemy kolejne, ostatnie starania.

Asia życzę Ci ostatnich starań zakończonych happy endem ;)

Ovli no i co? Nico?? Robiłaś jeszcze raz ten teścik? Trzymam nadal kciuki.

Susana heh no jak dzieci i to jeszcze napalone ;) Ja pewnie postarałabym się o zrobienie histero o odpowiednim czasie ,nie uważam ,że taka późna cokolwiek wniesie. Przełóż na 3-4 dni po @ i będziesz pewna ,że nic nie ma i że ogonek nie chce się zagnieżdżać a Ty tam grzebiesz.

Nafoczka Witam ,witam. Jak synuś po powrocie mamy z pracy ;) Wczoraj zaczęłam kalendarzyk :)
 
reklama
Ja mialam raz histero w 17dc wiec pozno... Polipy bylo widac jak na dloni i mialam wtedy lyzreczkowana i szyjke i macice. Ale z kolei mialam absolutny zakaz seksu, bo moglaby mi przy okazji usunac ciaze przy mojej owu (
 
Do góry