reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susana – nie jest tak jak piszesz z zarodkami. Emriolog do zapłodnienia wybiera komórki nadające się do zapłodnienia i najlepsze plemniki. Żeby mieć pewność, że zarodek nie jest z wadą to trzeba sobie wykupić tzw. PGD, żeby zbadać te zarodki pod względem wad. Niestety to badanie PGD jest bardzo drogie, może uszkodzić zarodek

Strawbelka – ja jest po 3 stymulacji przede mną 4 i jeszcze się jakoś trzymam. Jedyne co to brzuszek mi się zaokrąglił. Nie wiem czy to przez encorton czy przez większą dawkę hormonów. Jak będziesz podchodziła pierwszy raz to nie dostaniesz dużych dawek zastrzyków do stymulacji
Lilia
Może faktycznie te wady się bada oddzielnie
Tak czy inaczej jakaś segregacja na początku jest .Tak mówił mi genetyk że najlepsze zarodki dają.
 
Czarna mala a Twoja tez tak wylaszcza jak Nafoczki?
Jak tak to tez mozesz mi wyslac. Chyba masz maila na privie.
Zaraz znajdę i wyślę ;)
Ja schudłam na niej od maja do września 10kg, ale oprócz diety jeździłam na rowerze i trochę biegałam (zrezygnowałam z niego, bo stawy zaczynały mnie ostro naparzać :( ) ;) nie mogę doczekać się ocieplenia i ponownej jazdy na rowerze i pomagania moimi przejechanymi kilometrami chorym dzieciakom dzięki apce Endomondo, a przy okazji sprawdzam dystans, spalone kcal i inne parametry ;)
 
Dziewczyny czy wiecie jaka jest norma dla Th1 i Th2 ?

Otrzymałam wynik, że są < 20, ale nie wiem czy to dobrze czy źle
 
Fondie dieta nie powinna Ci zaszkodzić, bo dr Jerzak mówiła, że każdy z nas powinien ją stosować, bo jest po prostu zdrowa ;)
 
reklama
Do góry