reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Agnieszka
Jak się czujesz? .Wiem że si€ martwisz ale wiesz że tu dużo dziewczyn plamiło i krwawiło .

Ja ze starszym miałam krwotok ..
Chłopak ma 186 cm
Już to pisałam tu chyba ze 100 razy
Leż i weż ze 2 tabletki dupka .
Może jeszcze to acc optima weż .
 
Raczej szykuje się z niego muzyk.
Siatkarza z niego nie będzie .Miał już dwa razy kontuzje kolana .Jest po artroskopii i długiej rechabilitacji .

A wogóle to jest strasznie przystojny .3 lata już z dziewczyną chodzi .A ma prawie 17 .Musze go pilnować żebym babką nie została szybciej jak matką .hehe
 
Raczej szykuje się z niego muzyk.
Siatkarza z niego nie będzie .Miał już dwa razy kontuzje kolana .Jest po artroskopii i długiej rechabilitacji .

A wogóle to jest strasznie przystojny .3 lata już z dziewczyną chodzi .A ma prawie 17 .Musze go pilnować żebym babką nie została szybciej jak matką .hehe
He he dobre, pilnuj pilnuj bo mozesz w tym samym czasie zostac potrojna mama i babcia;)
 
Strawbelko
Ja przytyłam po encortonie. Teraz pomału schodzę z wagi, al wszystkie iuchy obcisłe, a w niektóre przestałam się mieścić.

Susana
No własnie co babcią i mama w tym samym czasie nie zostaniesz:p a swoją drogą to chłopak musi jeszcze pouzywać:p hahahaha
 
ja przytyłam 3 kilo a brzuch mam jak nie wiem co ale ja w ogole po ciazy jeszcze mialam to wszystko od encortonu bo mam duza dawke zreszta endokrynolog mnie uprzedzala o tym. Agnieszka co Ciebie?
susana hehe babcia i mama za jednym zamachem:)
strawbelka pewnie ci spadnie zaraz po miesiaczce.
Dziewczyny mam taka ochotę na kebaba ze zwariuje chyba a dzis mam dzien w ktorym mam malo objawow tylko lekko mdli jak glodna jestem ..nienawidze tych dni w ktorych nic mi nie jest. Ale moj m mówi, że piersi mam jak kamienie i, że urosły..chociaz tyle.
Doris a ty ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lumia, no to moze jakis nowy wymysl nfz - wszystko mozliwe.

Ja tez dziewczyny przybralam na wadzre ze 3kg, zaczynam ogarniac jakas lekka diete + ruch, bo jak to pojdzie w takim tempie to czarno to widze :(
 
Do góry