reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród?

Dołączył(a)
30 Lipiec 2018
Postów
5
Cześć. Jestem po terminie z OM trzy dni, termin z ostatniego usg na 6.08...
Nie ukrywam, że chciałabym już urodzić...
To moja druga ciąża ogólnie, tyle słowem wstępu. :)
Ostatnio nasłuchalam się od znajomej, że taka przenoszona,a później wywolywana ciąża jest najcięższa jeśli chodzi o poród. Troche mnie nastraszyła. Nie chce panikowac bardziej niż dotychczas ale czy faktycznie moze być trudniej urodzić?
Wiem że ciąża ciąży nierówna i to indywidualna sprawa każdej kobiety...
Ale jakie były wasze doświadczenia z takiej przenoszonej ciąży?
Dodam tylko ze moja pierwsza ciąża była duzo lżejsza,zupelnie inna, urodzilam sporo przed terminem, bez porównania z tą która jest naprawdę męcząca,bolesna i w dodatku tak się dluzy...
Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam!:)
 
reklama
Ja syna urodziłam prawie 2 tygodnie po terminie. Cały poród trwał 10 godzin ale urodziłam naturalnie bez żadnego nacinania i nawet nie pękłam. Syn cały i zdrowy waga 4120g.
 
Ja trzecią ciążę przenosilam. Poprzednie dwie zakończyły się w 38 i 39 tyg. Najtrudniejszy był pierwszy , drugi łatwiejszy i szybszy a ostatni wywolywany 10 dni po terminie oksytocyna. Długo nic nie czułam a jak się rozkręciło to 1 godzina i 20 min. trwały bóle i 4 min.parte. bez nacinania. Wspominam go najlepiej
 
Moja co prawda nie była przenoszona ale rodziła ze mną dziewczyna która miała przenoszoną o 2 tygodnie. Podali jej oksytocynę i cały poród trwał niecałe pół godziny :)
 
Poród wywoływany równo tydzień po terminie. Od pierwszego skurczu do urodzenia syna trwał 2 h 55 min. Dodam ze to pierwsze dziecko Wspominam super mimo, że bolało bardzo.
 
Do góry