reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod z prywatna polozna? Czy to mozliwe?

Kwiatuszek1!

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Styczeń 2021
Postów
157
Hej, czy ktoras z Was w ostatnim czasie rodzila z prywatna polozna? Wiem, ze jeszcze kilka a nawet kilkanascie lat temu bylo to " normalne"....czy ktos sie orientuje jak ma sie teraz sytuacja?
Jesli macie doswiadczenie podpowiedzcie jak to wyglada?
 
reklama
W Polsce można rodzić w domu z położna. Ciąża musi być w 100% fizjologiczna. Nie może być najmniejszego odstępstwa od normy. Na fejsbuku jest super grupa poród domowy tam będziesz miała więcej informacji.

Bardzo zazdroszczę bo ja mimo że mam za sobą bezproblemowy poród naturalny po cesarskim cięciu to przez nie w domu rodzic nigdy nie będę mogła.

Jest też opcja wykupienia prywatnej położnej w szpitalu. Są w niekotych tzw domy narodzin można więc też spróbować czegoś takiego
 
Moja koleżanka miała wykupioną prywatną położną przy porodzie. Było to w pierwszym roku pandemii, kiedy mąż nie był wpuszczany na porodówkę, a ona nie chciała rodzić sama. Przy czym była to położna z tego konkretnego szpitala, osoby z zewnątrz by nie wpuścili.
 
Do góry