reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
dzieki Paulina podpisuje sie pod pytaniem wronki czy robia problemy? Ja mialam pierwsze cc ze wzgledu na slabe tetno dziecka, i drugie skierowanie mam wlasnie tylko z powodu tego ze 1 porod to bylo cc. Czy moga mnie zmuszac do porodu? troche sie boje rodzic naturalnie po tym co przeszlam z pierwszym dzieckiem.

A mozna poprosic o inna date? np kilka dni wczesniej lub pozniej?
 
jua- ja właśnie też pierwszy poród miałam przez CC tylko przez to że nie mi skurcze zanikły a że mi wcześniej przebili wody to już nie było wyjścia jak zrobienie cesarki.I teraz też się troche boje żeby nie było jakichś problemów zwłaszcza ze mam cukrzyce i dziecko ma za dużą wage jak na ten etap ciązy,
 
Raczej nie podwazaja wskazania do cc. A jesli waszym wskazaniem do cesarki jest poprzednia cesarka to napewno nic nie beda kombinowac.
JUA mi dzien pasowal. Sadze ze jeden dzien w ta czy w ta nie robi roznicy. Cesarki sa robione srednio tydzien przed terminem OM. Wszystko idzie tak zeby nie doszlo do poczatku porodu i zeby oni nie musieli robic nie planowanej cesarki tzn np w srodku nocy ;)
 
a powiedzcie mi dziewczyny w którym tygodniu dostałyście od lekarza prowadzącego skierowanie na kwalifikacje do cc?bo ja jestem w 33 tygodniu i poki co mi tylko powiedział ze bedzie cc a zadnego zaświadczenia nie dał
 
reklama
Który ginekolog z Ujastka jest godny polecenia do prowadzenia ciązy? W prywatnym gabinecie może być :) Nie moge sie przebić przez posty.

Bardzo polecam dr Jaworskiego (syna) od początku prowadzi moja ciążę i jestem bardzo zadowolona. Wizyta kosztuje 150zl. Najsympatyczniejszy lekarz z jakim miałam kontakt, zawsze uśmiechnięty, pomocny i chętny żeby odpowiedzieć na każde pytanie.
 
Do góry