reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poranne wzdęcia

Magda_lena24

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2017
Postów
114
Witam, córka ma 3 tygodnie.Już nie wiem co mam robić. Karmię ja mm Bebiko. Byliśmy u lekarza to powiedziała żeby jej masować brzuch i zaleciła podawanie kropelek BioGaia. Ale codziennie w godzinach od 4 do 6-7 rano puszcza strasznie dużo bakow aż one ja wybudzaja i się cała prezy robi fioletowa i aż jej się utrzymać nie da. Może ktos z Was ma podobna sytuacjie i macie jakiś sposób by jej ulżyć ? Dodam że kupki robi w miare normalnie i przepajam ją sama woda. Aha i nie ma sposobu żeby jej się odbiło, czy w pionie, na brzuchu, czy brzuch na brzuchu można wszystkiego próbować i nic , już nie mam siły. Non stop się prezy wygina postekuje puszcza bąki i jak zrobi kupę to wcale nie jest lepiej. Mam wrażenie też że non stop jest głodna. Bo np o 2 w nocy zje 70 ml potem o 4:30 też 70 mlpóźniej już o 6.30 90 ml. Jest strasznieniespokojna, szybko oddycha i nie jest sobąjakby jej coś dokuczalo dzień w dzień od 4 rano jest katastrofa i bardzo się i niąmartwię. Pozdrawiam
 
reklama
A może zastosuj kateter windi? Wprawdzie ja sama nigdy go nie używałam, ale koleżanka z forum stosowała go okazyjnie u swojego syna i była zadowolona z efektów. Po użyciu mały się natychmiast odgazowywał i przez jakiś czas mieli spokój. Po kilkunastu tygodniach problem sam zniknął, ale wiadomo, że każda matka chce ulżyć swojemu dziecku i szuka przeróżnych rozwiązań. Poczytaj o nim w Internecie. Może to będzie coś, co i Twojej córce przyniesie ulgę.
Pozdrawiam.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój synek też miał takie problemy. Dodawałam do mleczka kilka kropelek Sab Simplex,możesz też Espumisan,po to aby piana nie była. Problem się rozwiązał i synek ładnie odbijał. Po jakimś czasie odstawiłam kropelki i problemu już nie było.
 
Mój synek też miał takie problemy. Dodawałam do mleczka kilka kropelek Sab Simplex,możesz też Espumisan,po to aby piana nie była. Problem się rozwiązał i synek ładnie odbijał. Po jakimś czasie odstawiłam kropelki i problemu już nie było.

A ile podawać tych kropelek?
 
Za każdym razem jak podawałam butelkę. Bo chodzi o to,że piana się robi i jak dodasz parę kropel to wtedy piany nie ma.
 
U nas było identycznie do około 3 miesiąca. Dokładnie od 4.30 wzdęcia, przez które mała i my nie spaliśmy.
 
To może być też nietolerancja laktozy, ale nie jestem lekarzem i z nim bym to skonsultowała. Nie zwalałabym tego też na nieodbijanie po jedzeniu, mój starszy jak sobie beknął po posiłku, to było święto narodowe.
 
reklama
Do góry