reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poprawiamy sobie humory

OMG.jpgponiedziałek.jpgpp.jpgprzyjaciel.jpg
 
reklama
Miałam napisać co się nam ostatnio w kąpieli przytrafiło, ale nie mam gdzie - jedynie Kamcia przeniesie.
Piszę tu, bo nie każdemu się to spodoba, bo może być obrzydliwe, chociaż ja się śmiałam.
No więc napuściłam dzieciom wodę do wanny, dużo wyjątkowo. Mati wszedł, a Majkę rozbierałam na rękach trzymając. Rzuciłam pampersa na podłogę był czysty, ale jak Ją wsadziłam do wody, to zaczęły jakieś małe skrawki kupki pływać, wyjęłam więc Maję i posadziłam na skraju wanny. Mati krzyczał, że mam zabrać te bobelki, wzięłam Maję na ręce, a na wannie została kupa, która musiała być między jej pośladkami zamiast w pampersie. W efekcie Mati zwymiotował do wanny, a Maja mnie obsikała. Nie mogłam ze śmiechu, a Mati obrażony powiedział, że już się nie ma zamiaru z Nią więcej kąpać. Zabroniłam Mu opowiadać o tym w szkole, bo już rano na przystanku zaczął opowieści kolegom.
Ot i taka historia. Dobrze, że to moje dzieci, bo może i też bym wymiotowała.
 
Jak mamy być grzeczni, skoro jak byliśmy mali, to oglądaliśmy Tarzana, który chodził półnago. Kopciuszek wracał o 12.00 w nocy. Pinokio kłamał. Alladyn był złodziejem. Batman jeździł 320kmh. Królewna Śnieżka mieszkała z 7 chłopakami. Papaj palił fajki i miał pełno tatuaży. Pacman biegał po ciemnej sali i jadł kolorowe pigułki od których dostawał energii. Bolek i Lolek oraz Tola, żyli w trójkącie. Żwirek i Muchomorek byli parą. A Pan Kleks czytał poradniki Młodego Zielarza, Kaczor Donald chodził bez majtek, a Smerfetka była tylko jedna na wioskę!! :):):):)
 
bra dobry przykład dają bajki ;-) heheh

matusia ja pękam ze śmiechu to czytająć :-) hahah ahahha
normalnie az się popłakałam.. też bym pewnie zaczęła się śmiać w tej sytuacji..
Jolcia niestety każdą mamusię czekają "różne sytuacje" jeszcze przez długi czas i nie ma co płakąć..
np moja Vika raz się na nocniku przewróciła robiąc kupę (nie wiem jak się mogła przewrócić siedząc)
no i wpadła łapka w kupe , a reszta bobków sie rozsypała po salonie :-p i co...
zaczęłam się śmiać ghahahah haha
 
ale i tak śmieszna sytuacja :-)
jak będziesz miała 2 dzieci to zobaczysz że nie raz jest tak ze człowiek stojący obok by się wkyrzył popłakał albo załamał a Ty będziesz się śmiać :-)
wiem bo sama nie raz mam taką sytuacje że stoje z rozłożonymi rękami i poza smianiem mi nic nie pozostaje :-p
taka rola mamy.. i tak nic wiecej się nie poradzi :-p bo się tego nie odwróci .. a przeciez na dziecko się nie krzyknie że zwymiotowało... :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry