reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysly i sugestie dotyczące forum

Ja ze swej strony poprę każdą osobę byle tylko z grubsza wiedziała jak się bawić w te klocki. Byłam moderatorem z tych zielonych na początku i z doświadczenia wiem że można szybko się wdrożyć trzeba tylko mieć czas :-)
Jestem za tym by Azorek została ;-) dajesz radę mamusiu :tak:
 
reklama
wybor jest;-) moze sa laseczki kotre nie chca zebym byla dla mnie tam spoko jak pisalam ja sie nie obrazam byc moze tez ktos kto chce moderowac moze chciec byc z kims innym w tzw parze;-):-) czekam az kolejne dziewczyny sie wypowiedza i moze decyzja zapadnie jak nie to sama kogos upoluje trudno;-)
 
ja również nie mam nic przeciwko - ktokolwiek jest chętny popieram
sama się nie zgłoszę, bo nie wiem jak to się robi :)
 
Azorek zostaje :-)
Skoro Sandy ma doświadczenie, podobnie jak anć to ja głosuję za nimi. Sama nie nadaję się i nie znam.
 
Hej dziewczyny,
Pesca - popieram w pełni, myślę że to będzie dobry wybór.A poza tym widać że dużo osób się na tym nie zna. Ja też niestety nie mam zielonego pojęcia-w tych tematach jestem zielona!!!
 
żadko sie wypowiadam ale jestem juz jakis czas na forum i tak mysle po czytaniu postow ze Sandy to taki macgyver październikowych mam toteż i o wątek zadba jak trzeba:)
 
reklama
Podziwiam chętne. Jak dla mnie to jakieś fatum na naszych moderatorkach ciąży i w życiu bym się nie zdecydowała:baffled:
Ale popieram chętne. nie mam żadnych obiekcji. Jeśli któraś ma czas i chęci to ja się zgadzam.
 
Do góry