reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

reklama
Dzien dobry!

Hehe tu ostatnio emocje, ale z innego powodu. Moderator sie pojawil i cisza:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Chcialam tylko napisac, ze ostatnio wyprobowalam Sudocrem i lipa. Dwa dni smarowalam pupcie i nic nie znikalo. Tak dla inf, moze komus sie przyda-nie zawsze dziala, choc wiekszosc zachwala...

Mamo Z&M suuuper te body:-) ja lubie takie rzeczy. Moj B z kolei zwariowal i kupowalby najlepiej wszystko z Kubusiem Puchatkiem:-)

A tak z innej beczki-moze ktoras chcialaby sprzedac troche ciuszkow dla dziewczynki, z ktorych Wasze pociechy juz wyrosly? Jak cos to ja bardzo chetnie kupilabym rozmiary od 68 wzwyz:tak::tak:

Madziula ostatnio jakos pisalas, ze kupilas w Prenatalu body za 3,50 e. Otoz ja tez kupila rozm. 62-68 i moja corcia sie nie miesci:eek: Jakies nie rozciagliwe sa i nie moglam jej wsadzic mimo staran i placzu malej:no:
 
Ooo Milka to kawal kobiety z Twojej Emilki;) ale fakt w Prenatal sa dwa rodzaje baaardzo uciagliwe i milutkie albo wlasnie te sztywniejsze-ciezko raczki wlozyc.
 
Milka no ja kupiłam tez te za 3,50 rozm 62/68 i są cholera troche za duże jeszcze, głownie to za długie własciwie :)

a co do sudocremu to nam tez nie zawsze pomaga, jak dla mnie jest dobry to codziennej pielegnacji ale z porządnych odparzeniem u nas sobie nie proadził za to bepanthen tak :)
 
Sencilla przyda sie wszystko:-):tak: Mam troche ciuszkow kupionych, ale kazde w innym rozmiarze i jak przegladam je to okazuje sie, ze tak na dluzsza mete to jest ich malo. Wydaje mi sie, ze lepiej poszukac wsrod innych mam, uzywanych ciuszkow, a na rodzine lub znajomych niemam zabardzo co liczyc. Jakby co to ja z checia. A z jakiego miasta jestes?

Doris no wlasnie ciezko bylo rekawki wlozyc:confused: Niby rozmiar wiekszy niz normalnie uzywamy a tu zonk:eek:

Madziula moje Serduszko ma wieeelkie bary:-D:-D, a rekawy pewnie tez za dlugie by byly.
 
Morgeeeeen ;>

Uprzejmie informuje , ze nie rodze ;D i sie szybko nie zapowiada. Tradycyjnie naturalne metody przyspieszania (cowieczorne) tez nie podzialaly, chociaz one chyba jakis skutek daja cos jak delikatny masaz szyjki, bo zawsze po dostaje jakis delikatnych boli menstruacyjnych, ale one potem przechodza po jakims czasie. :sorry:

Pogadalam wczoraj z M na temat tego olejku i dzis poszlismy razem do drogista, zeby miec na czarna godzine, jak mi sie juz cierpliwosc i mobilnosc calkowicie skonczy :D zachodzimy tam, oczywiscie na styk (o 12.30 jest u nas przerwa koscielna) i zapodajemy temat, ze wonderolie i oczywiscie hihi haha, czy chcecie robic cuda hehe no i ile tego oleju moze caly galon :-D zaplacilim, poszlim do spara i wrocilim do domu. Czuje sie teraz w posiadaniu jakies wielkiej mocy hahaha.

Praleczka wlasnie skonczyla prac, maz oddelegowany do pracy, a mnie czekaja lekkie porzadki w domu.

Kallie gdzie jestes ciezaroweczko- mroweczko ?
MGD nie zameldowalas sie jeszcze, czyzbyscie odsypiali podroz ?
co dzis na tapecie ? :D
 
reklama
Wiecie co, jak tak czytam o tym jakie to ciuszki macie za małe, to dochodze do wniosku,m że moja Olivia to najmniejsza ze wszystkich dzieciętak na tym forum.... Gdy byłam tydzien temu z nią w CB to mierzyła 52,5 cm a ważyła 4550. Rozmiary ciuszków 62 to wciąz jeszcze utopia....
No, ale ja jak sie urodzilam to bylam niewiele większa od niej więc nie ma się co dziwic.
Właśnie wróciłam z zakupów, bo lodówka już świeciła pustkami. Wypiłam kawusię i teraz ide ugotować jakieś szczególnie TŁUSTE i BAAAAAARDZO NIEZDROWE jedzonko:-D:-D:-D
 
Do góry