reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

alexja ale jaja no to zaraz do szpitala wyruszycie ! Jak bedziesz mogla oczywiscie to sie zamelduj, a jak nie to czekamy na Ciebie. Lecisz jak burza z tymi skurczybykami!

Powodzenia!!!
 
reklama
O nie,ami wczoraj net szwankował i nic nie wiedziałam;/ chociaż troszkę się zastanawiałam też potem bo te pierwsze posty o skurczach czytałam. Alexja już pewnie tulisz księżniczkę bo z tego co pisałaś to akcja przebiegała ekspresowo wg mnie. Daj znać jeśli będziesz mogła:tak:

Promocja jest znów na karcie zniżkowej w kruidvat na pampersy new baby 50% 3 paczki chyba
I pytanie do młodych mam, ile mniej więcej 1 zużyłyście zanim wasze dzieciaczki do 2 urosły? boja nie wiem czy one mają jakieś wielkie różnice;/
 
Alexja urodzila o 1:10 :-) Naomi wazyla 2980, bez zadnych komplikacji i kolo 4 juz wychodzili do domu.

GRATULACJE!!!!!!


Kallie ja rozmiaru 1 stracilam ze 3 opakowania i przerzucilam sie na 2 bo 1 obciskaly Tomkowi nozki :happy2:
 
Heej gratulacje dla swiezo upieczonej mamusi:)ale szybko i sprawnie poszlo. Ayni u mnie przy skurczach i w ogole w czasie calej akcji porodowej Nadka byla bardzo ruchliwa,nawet p.ginekolog byla zdziwiona ze taka wiercipietka(bo ogolnie panuje opinia ze dziecko przed i w czasie porodu jest spokojne).Kallie ja jedynek zuzylam 2paczki,ale to byly male huggisy chyba 27albo37szt. no ale Nadka byla dosc duza.
 
Kallie co do wysok. brzucha to ja nie zauwazylam zeby przed porodem mi sie obnizyl,niektorzy mowili ze tak ale ja tego nie czulam. To ktora.teraz DZIEWCZYNY???
 
yyyy no chyba Ayni kolej heheh A ja już zauważyłam że rodzinka się zaczęła jakoś interesować i codziennie ktoś dzwoni żebym sie zameldowała heh śmieszy mnie to na razie, ale pewnie jak już sama się zacznę niecierpliwić to mi to na nerwy też dodatkowo zacznie działać :tak:

Dzięki dziewczyny za info, to dokupię paczkę czy dwie jeszcze jedynek bo mam chyba jedną i pewnie potem dwójki zacznę
 
Ale numer porod on line znowu:)

Alexja GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szybki porod był. Każdej takiego życzę:)

Ayni moja corcia podczas skurczy sie nie ruszala zabardzo. Masz szczęście kochana z tym kringlopem. Ja tez niemam nic przeciwko używanym rzeczom. No chyba ze bielizna:/

Ja uzylam 2 paczki 1. Swoją droga to dziwne trochę bo niewiem czy zauwazylyscie ale są pampki 2 żółte i zielone, z ta sama waga i jest ich 10 sztuk wiecej za ta sama cenę. Czym to sie różni? Ja kupiłam ostatnio zielone i jak dla mnie to różnią sie nadrukiem. Są ładniejsze:)

Madziula cieszę sie ze już Wam lepiej:)

Iskierko ja czesto tak mam. Emila ma takie dni ze śpi po 20 minut a czasem mniej. Wole wtedy nic nie robić bo tylko sie denerwuje ze nic nie mogę dokończyć. Rozumiem ze u Ciebie byłoby cieżko bo masz trochę wiecej domowników.
 
Ostatnia edycja:
hejka

no wystarczyło przymknac oko a tu poród ... wiadomo juz cos konkretnego??

Alexja ty juz napewno urodziłaś GRATULACJE :)

co do pieluch to ja do tej pory uzywałam maat 1, czyli to bylo jakies4-5 paczek.....ale juz zakładam 2, sa troszke za duze ale jak juz zrobiła kupke w 1 to czasem brakuje juz miejsca :D bo rozmiarowo jeszcze dałoby rade :)


dzisiaj mamy czwarta tygodnice hehehe
w srode idziemy do cb na spotkanie z lekarzem a kolejne to bedzie juz szczepienie:)

iskierka daj znac jak mała zniesie .....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry