reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Hej Ha stwierdzila ospe i nie zapisala nic... tylko polecila puder mentolowy,ktorego jie kupilam bo w aptece byl od 2roku zycia,zaopatrzylam sie za to w inny specyfik na ospe i jakas emulsje juz po. Krostki dalej tylko na nozkach i raczkach i ladnie zasychaja. Nadusia bardzo dzielna tylko dziwi ja widok kropkowanych nozek. MAMO no ige w Pl robilam;-) AYNI jestem prawie pewna ze podwyzszone ige u nas to alergia bo wszystkie inne badania,posiewy nie wykazaly zadnych pasozytow itp. a do tego Nadii ma ciavle kaszel nie jakis straszny ale pare razy w ciagu dnia kaszlnie. No i dostalismy w ramach testow inhalator po dwoch tyg. idziemy na kontrole. MARZENKA zapraszam na malowanie do mnie bo tez sie przyda;) JA jutro juz do pracy a Nadii z Tatusiem.
 
reklama
Agss tobie to dobrze, caly czas te urlopy :) Jak mi maz kupi samochod , to Cie chetnie odwiedze, poki co to nienawidze pociazkow, tzn lubie, ale takie bezposrednie ;-) toscie mieli przygody, a czemu tak pobladzilo? i to w sumie juz w Zuid Holland? U nas to nie dziwota , ale ze az tam? No,ale jak sie facet zaprze to kiszka, w koncu ONI sie czasem czuja jak specjalisci-przewodnicy stada :-D

Doris widzisz, to ty porzadne badania robilas jak i posiewy i pasozyty, a jak wyglada ten kaszel u Twojej cory? Ile juz trwa? Bo ja wlasnie na tej podstawie robilam teraz te badania, bo ten kaszel,ktory przywiezlismy z Tunezji prawie 2 miesiace temu, mimo, ze slaby i kaszle moze 2 razy dziennie to nadal ma miejsce, moim zdaniem to nienormalne ,ze tak dlugo :no: niestety na omowienie wynikow musze czekac na koniec sierpnia, bo wtedy mamy wizyte, w miedzyczasie kinderarts wyjezdza na wakacje :eek: niby jakby cos zlego bylo to nas wczesniej zawiadomia, ale 3 tyg czekanie na wizyte z nia, teraz 3 tygodnie na omowienie wynikow, i sama zaluje, ze nie pojechalam z mama do Polski to bym juz dawno wiedziala co w trawie piszczy.

Dzis zostalismy zaproszeni na wesele kuzynki do Francji, a ja jakos w ogole sie nie ciesze, nie wiem jak to zalatwic z Adasiem, wszystkiego musze sie dowiedziec, moze pojedzie z nami moj tato i bedziemy sie zmieniac w opiece nocnej nad Adasiem. Hmmm... Starosc nie radosc...
 
Hej :D

Fajnie ze spotkanie się Wam udało :)

teraz troche mniej czasu mam bo ... Alex się rozpedzil i chodzi :) już 3 dzień smiga wszędzie, a jaki dumny i zadowolony :)
 
hej

Co tam porabiacie?
bedzie dzis padac czy nie? hmm

Niby od jutra znowu pogoda ma zawitac...ciekawe...moglaby bo chcemy nad morze :)

Ja wlasnie czekam na gosci,chrzestna od Oliwki ma przyjsc z dziecmi i bedziemy myslec co robic,gdzie isc...

Od wczoraj Kacpra oduczam spania w poludnie i efekt super,malo marudzil i poszedl spac o 20 bez ceregieli :) fajnie bo przynajmniej mozemy wieczorki spedzic spokojnie,a nie 22 a tu dopiero usypianie i to z wielkim rykiem...

Lece obiad gotowac.milego dzionka
 
Siemano! Ja jak zwykle nie robie nic, a moze troszke sie mobilizuje do sprzatania na gorze, poki co maly spi, a ja wykorzystuje ten moment na ... laptop :D podczytuje troche ksiazke malymi kaskami.

Pogoda dzis w sam raz, moze sie wybierzemy na spacerek jak juz posprzatam gore.
Ostatnio tak pisalysmy o bidonach i ja taki kupilam Adasiowi i po kilku proboach zalapal. Zaluje, ze mu wczesniej nie kupilam, on teraz taki szczesliwy, ze sam umie pic, a ja mu probowalam ten niekapek pokazywac, a samej mi sie ciezko bylo z niego napic :wściekła/y:

1353_492211180849277_1448432245_n.jpg

Milego dnia :*
 

Załączniki

  • 1353_492211180849277_1448432245_n.jpg
    1353_492211180849277_1448432245_n.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 41
Tadammmm! Zawitalam!
Ja wpadlam ostatnio w szal pieczenia i gotowania! Mam natchnienie to kozystam,wkotce pewnie zapal opadnie i sie skoncza smakolyki :-D
Aaa tak woogole to wczoraj w rozmowie z kolezanka uswiadomilam sobie,ze my za 2,5 tyg mamy jechac na wesele szwagierki do pl :szok: Ja brak sukienki i wyjsciowej twarzy oraz wlosow noo i ZM tez nie mam w co ubrac :szok: chyba zaczne sie modlic,zeby paszporty sie opoznily :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D wiadomo bez nie pojedziemy.
Milego!
 
Kasia a co dobrego pichcisz?? :)

wesela=wydatek :) za 2.5 tyg powinno być cieplo wiec znajdziesz cos zwiewnego :p
we
my jutro idziemy ogladac mieszkanie, 200 metrow od nas, na przeciwko szkoły/przedszkola... ale na 7 miejscu jesteśmy wiec ktoś przed nami na pewno go wezmie.

dzisiaj kupiłam Alexowi dwie pary bucików, nie chce w nich chodzic... woli boso, nawet skarpetki sciaga. :)

od jutra u nas zaczyna się kermis, nie ma jak przejść przez miasto...
 
A ja wlasnie zaczelam URLOP!!!!!!!!!!!!!!
Buty robocze schowalam gleboooooko do szafy :-D jutro spie do .... az sie Olivia nie obudzi:crazy: a potem szybkie zakupy i.... mycie okien:sorry:
Generalnie musze posprzatac (przemeblowac) caly dom, bo od piatku czeka mnie familiebezoek:szok: 10 osob na 64m2, 1 prysznic, 1 wc, 1 telewizor.... Na szczescie zapowiadaja upaly wiec pewnie bedziemy siedziec na ogrodzie, ewentualnie obierzemy kierunek woda+piasek:-D:-D:-D
 
reklama
Tadammmm! Zawitalam!
Ja wpadlam ostatnio w szal pieczenia i gotowania! Mam natchnienie to kozystam,wkotce pewnie zapal opadnie i sie skoncza smakolyki :-D
Aaa tak woogole to wczoraj w rozmowie z kolezanka uswiadomilam sobie,ze my za 2,5 tyg mamy jechac na wesele szwagierki do pl :szok: Ja brak sukienki i wyjsciowej twarzy oraz wlosow noo i ZM tez nie mam w co ubrac :szok: chyba zaczne sie modlic,zeby paszporty sie opoznily :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D wiadomo bez nie pojedziemy.
Milego!

Oooo widze, ze Ci wizyty na babkach sluza :-) ja jutro tez bede piec ciasteczka z semoliny, o ile o jakims skladniku nie zapomnialam. Na wesele najgorzej z sukienka i obuwiem , bo wlosy to zawsze fryzjer zabajeruje, ale sukienka to jest wiekszy problem, ale ty sie nie musisz martwic, bos smukla lania :-)

Berni to dobrze, ze lubi boso, zdrowy chlopczyk, moj tez poki co boso smiga, buty mam zawsze pod wozkiem, jak ma ochote gdzies sobie postac, czy pochodzic wokol czegos, to mu zakladam zeby w cos nie wdepnal.
Powodzenia w ogladaniu jutro, a noz widelec sie uda!

Moj Azizi kochany taki smieszny sie zrobil, smieszne odglosy wydaje tak raczej nieswiadomie mu wychodza takie kwiatki : (je obiad ) i slysze : mniam ,mowie do niego czesc,a on tez czesc , albo cos tam do niego nawijam, a on "nie" :-D:-D:-D juz sie w koncu nie czuje jak wariatka co sama do siebie gada, jest odbior! Chociaz udaje , ze rozumie o czym matka gawedzi caly dzien. No i dzis bawilismy sie pileczka, ja mu podaje, on mi i tak dalej nie zawsze trafia w moja strone, ale potem idzie po nia i stara sie poprawic. :tak:

Aaaa w lidlu bylam i przynioslam zabezpieczenia na szafy, piekarnik, kontakty, 1.99 EUR za sztuke, na kontakty w pudelku jest 12 az wiec na caly dom starczy. Jutro jeszcze traphekje M przyniesie (sa po 19.99) no i kupilismy nocnik, niewiadomo kiedy sie znow trafi, okazalo sie ze nocnik produkcji polskiej, fajny nawet.

Iskierka, ja Cie podziwiam za te odwiedziny, ale ty cierpliwa jestes, to co innego. Jednym slowem pelna chata :D Udanego urlopu, moze cos odpoczniesz. Jak noga?
 
Do góry