reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
ale mnie impra ominęła
a co do drążków to mam pytanko którą ręką zmieniacie biegi ,a którą ręką... zmieniacie biegi

a dalej o tych samych drążkach mowa??:-):-D

A my byłyśmy w tesco złożyć reklamację, której w efekcie nie złożyłam. Dałam do wywołania zdjęcia , teraz jest promocja 70 zdjęć za 22 zł no wiec dałam 2 płyty po 70 zdjęć i przez to że pinda w sklepie włożyła dwie płyty do jednej koperty jedną płytę wywołali mi w promocji za 22 zł a drugą normalnie - i zapłaciłam o 12 zł więcej. Reklamację mogą mi uwzględnić ale musze oddać zdjęcia, bo muszą je odesłać, z tym że ja specjalnie wywoływałam zdjęcia przed wszystkimi świętymi żeby je dać dla mojej babci część (prababcia martynki), i teraz ja jestem stratna przez pomyłkę jakieś głupiej pindy
21.gif
21.gif
21.gif

no i się śpieszyłam bo martyna zawsze mi zasypia w wózkiu, dziś jednak nie zasnęła. Tak sie cieszę bo przynajmniej będzie normalna drzemka w domu 2 godzinna. Ja nie lubię jak śpi w wózku bo najdłużej to pośpi pół godziny, a w domu w łóżeczku to pośpi raz ale porządnie.

idę bawic sie z moim króliczkiem dwuzębnym
 
Ale świntuchy z WAS :-);-)
Kobitki a ja z innej beczki ,mam pytanie, czy znacie rodzinke z dzieckiem z ADHD w wieku szkolnym ?
pisze prace magisterska....:wściekła/y::wściekła/y:i potrzebuje jeszcze okolo 10 ankiet....juz mam dość tego klepania......wczoraj do 2 w nocy.......:wściekła/y::wściekła/y:
 
daggy ja nie znam niestety

ale, mi by sie nie chciało pisać pracy teraz z dzieckiem, dobrze że mam to za sobą

no martyna padła na swoją drzemkę. 2 godziny 'luzu', kawę idę się napić, potem, pranie, prasowanie, mycie garów, podłóg, obiad ugotować i tak to odpoczywam sobie zawsze :eek::cool::hmm:
 
taka impreza mnie ominęła! uprzedzcie następnym razem, to i ja wpadnę;-)

ania@martynka wklej jak możesz więcej fotek Martynki:-) śliczniutka jest i napewno chętnie wszystkie obejrzymy więcej zdjęć:tak:
mamoflavii my również ściskamy mocno i wierzymy w Julianka:tak:
i nie pamiętam co jeszcze miałąm napisać, jeszcze trochę kołowata jestem po znieczuleniu:-(
 
Mala miala urodzic sie 8.04, ale sie pospieszyla. Oprocz rehabilitacji ma stwierdzone porazenie mozgowe naszczescie lekkie wiec jest szansa ze bedzie normalna, no i ma chorobe zwiazana z metabolizmem, byla na synagisie ale tez juz mamy z tym spokoj, powol dochodzimy do siebie-jeszcze troche i mam nadzieje bedzie w miare normalnie. a co do pobudek nocnych to nasza dzis budzila sie co godzine..eh te dzieci
 
Anius więcej fotek Martynki znajdziesz w linku pod suwaczkami ania@martynka.

ania@martynka.:zawstydzona/y:. Napisałam jednego posta bedąc w ciąży jeszcze. Ale tutaj jakoś bardziej mi się spodobało. :tak:
Ostatnio większość dziewczyn z twojego forum zamknęła się ( utworzyli wątek zamkniety i tam przeszły) , forum troszke ucichło.... Wtedy z za krzaków zaczęły wychodzić, te które podczytywały.:tak:

daggy zapytaj tutaj na wątku : https://www.babyboom.pl/forum/mamy-bedace-w-domu-f123/. lub tutajhttps://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-2002-r-f277/
 
no trochę chamówa z tym zamkniętym wątkiem, bo byłam od początku ciązy tam, ale kto nie chce pisać to nie musi, ja już nawet nie pamiętam kto tam był. Ja zaproszenia nie dostałam widocznie mnie nie lubią :no::szok::eek: Szkoda tylko że nie pisałam na innych wątkach w ciąży bo już byłabym zżyta z wami, a tak to czuje się trochę obco. :-(
 
reklama
no się porobiło jak mnie tu chwilę nie było :-):-):-)
ale powiem wam, że dzień przecieka mi przez palce i jakoś się nie mogę ogarnąć... Gdy siadam by nadrobić zaległości na uczelni to zaraz ktoś ma do mnie super ważną sprawę, albo Zuzia nie chce się ode mnie odkleić i szarpie mi notatki, kable od komputera :dry: hooba jak ty kobieto się uczysz?

Oj pgb skąd ja to znam... No u mnie zostają wieczory jak Bart śpi, ewentualnie w weekend jak jesteśmy u dziadków lub jak do nich jedziemy to w samochodzie robię jakieś projekty. No a jak miałam sesje to niestety ani nie sprzątałam ani nie gotowałam ;-):zawstydzona/y:. Trzeba sobie radzić:tak:
 
Do góry