reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
ania@martynka Twoje zdjęcia pod suwaczkiem wydały mi sie znajome...i rano skojarzyłam , że ja Cię znam z innego forum, które podczytuje :-D :tak:. Obejrzałam garnek. Zdjęcia kolorowe, fajnie. Miło Cię i Martynkę zobaczyć.:tak:
 
Małą urodzila sie 9.02 w CSK na Ligocie, a potem yla w Centrum Zdrowia Diecka na Ligocie. Ogolnie szpitali nie polecam i mamy bardzo zle i przykre wspomnienia..zdjecie nie jest aktualne.https://www.babyboom.pl/forum/membe...-mam-6-miesiecy-i-jem-pierwsza-marchewke.html. to jest w miare aktualne, najaktualniejsze zgram to wkleje.Rehabilitacja przynoi efekty bo mala chce siadac i mija powoli napiecie no i pozbylismy sie asymetrii prawostronnej, daje sie juz ukladac na lewa strone a nie tylko prawa. Najgorsze to problemy z jedzeniem-mala nie potrafi lkac i krztusi sie wszytkim co mozliwe-zupa, mlekem, sokiem, herbatka tragedia.
Dziewczyny moze znacie dobrego pediatre na Slasku? Ja jestem z Bedzina ede wdzieczna za informacje. Pozdrawiam serdecznie
 
justa82 a ładnie to tak podczytywac tylko? moze odwazysz sie i tam napisac, nie gryziemy :no::-)

magdaim a na kiedy miałaś termin? jak malutka ma na imię? mi się nie chce otworzyć to zdjęcie ktore teraz dałaś. Czy oprócz rehabilitacji malutka jest zdrowym dzieckiem? Myślę ze przez rehabilitację nadgoni inne dzieciaczki.

a tak wracając do "drązka" to dziewczyny świnuchy jesteście :szok::tak::-) (fajne te wasze forum)

czy wszystkie dzieciaczki już raczkują? bo moja martyna nadal pełza niestety:-(
 
a tak wracając do "drązka" to dziewczyny świnuchy jesteście :szok::tak::-) (fajne te wasze forum) czy wszystkie dzieciaczki już raczkują? bo moja martyna nadal pełza niestety:-([/QUOTE pisze:
1, Nasze forum jest fajowe,to się wie :tak::tak::tak:same fajowe mamuśki tu są, no i kilka zboczków też mamy ;-):-p:cool2::-D:-D:-D

2, Nie nie wszystkie dzieciaczki juz raczkuja, są takie które kumają jakto robić, ale ciezkie dupki maja i się im nie chce :-p;-);-):-):-):-)np. mój MAx:dry::zawstydzona/y:;-):-)
 
reklama
Do góry