reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
No się cieszę, że nie tylko ja mam takiego świra ;-) A odcinek był dziś o młodej dziewczynie, która ukrywała ciążę, a gdy urodziła córeczkę, gdzieś w jakiejś hali, to mała nie oddychała. Dziewczyna - sama też jeszcze dziecko, zostawiła maleństwo przykrywając je płaszczem. Ona sama, przez ten ukrywany poród miała jakieś komplikacje - wątroba i serce zostały trwale uszkodzone i gdy znalazła się w szpitalu nie miała już szans. Dziewczynka jednak została odnaleziona przez Caddy cała i zdrowa (jacyś bezdomni się nią zaopiekowali) -Caddy ją chce zaadoptować. Wątek poboczny, to dziewczyna, która okazała się dzieworódką.
Jeśli coś napisałam nie tak, to mnie poprawcie, bo mogłam coś przegapić - jednocześnie oglądałam i czytałam forum ;-);-)
 
Ostatnia edycja:
ryczące wariatki ;-) ale fakt, ze jak jest o ciązy czy o dzieciach to jakos bardziej wrazliwa jestem niz kiedys. a house juz ogladam nowa serie :-)

Justa spoźnione wszystkiego najlepszego :-) dla Ciebie i córci

a z tym prasowaniem to ja tego nie znosze, ale prasuje młodemu zaraz po ściągnieciu z suszarki (co oznacza, ze czasem tydzien suche pranie wisi :-) ) bo jakbym miala prasowac przed zalozeniem to bym wiecznie spóźniona gdzieś była
 
O jej pamiętałyscie:sorry:. Dziekuję bardzo:tak::-). Jestem miło zaskoczona:tak::-D:-D:-D.

Hous to taki życiowy serial.:tak::-D zaraz po " M jak miłość". No ten ostatni to już przechodzi samego siebie. Jak bym wzięła tego Marka za fraki to by chłop latał trzy dni z gołębiami.:confused2:
 
Witam serdecznie. W lutym ur sie moja coreczka Agusia w CSK w Katowicach, w 31 tc.Wazyla 1500, mierzyla 39cm. Dzis mala rosnie ale mamy problem-rehabilitacja, dodatkowo mala ma fenyloketonurie-wszystko kosztuje moze wiecie gdzie moge szukac pomocy, dodatkowo potrzebuje pomocy przy zrbieniu strony internetowej zeby moc zbierac pieniazki dla Agusi. Jesli ktos moglby mi pomoc bede wdzieczna. Jakby ktos chcial nam pomoc finansowo,to podaje numer tel 692542746 wtedy wysle nr konta nawet zlotowka sie przyda bo jak to mowia ziarnko do ziarnka a zbierze sie miarka.
 
magdaim83 - witaj :) Urodziłaś maleńką córeczkę, ale ważne, że rośnie :-)
Mam nadzieję, że rehabilitacja szybko przyniesie efekty! I szybciutko rób stronę internetową, bo domyślam się, że niejedna osoba chciałaby wesprzeć was finansowo, ale w dzisiejszych czasach jest tyle oszustów internetowych, że podanie samego telefonu nie wystarczy.
Niestety nie znam się na polskich realiach jak uzyskać pomoc. Może zgłoś się do jakiejś fundacji. Oni powinni Ci pomóc i pokierować Twoimi krokami.
 
magdaim83 - witaj :) Urodziłaś maleńką córeczkę, ale ważne, że rośnie :-)
Mam nadzieję, że rehabilitacja szybko przyniesie efekty! I szybciutko rób stronę internetową, bo domyślam się, że niejedna osoba chciałaby wesprzeć was finansowo, ale w dzisiejszych czasach jest tyle oszustów internetowych, że podanie samego telefonu nie wystarczy.
Niestety nie znam się na polskich realiach jak uzyskać pomoc. Może zgłoś się do jakiejś fundacji. Oni powinni Ci pomóc i pokierować Twoimi krokami.

magdaim83 witamy:-) ardzesh masz rację:-) Urodziłaś maleństwo , mnie jak rodziła mama też ważyłam nie więcej niż twoje maleństwo. A teraz jestem zdrowa i mam zdrowego synka. Najważniejsze że rośnie , mój też ma rehabilitację.
Justa_82 wszystkiego naj:biggrin2:
 
reklama
też smarkałam przy housie wczorajszym:zawstydzona/y::zawstydzona/y: a m jak miłość już nie oglądam, jakieś takie jak moda na sukces się to robi:sorry: chociaż się pochwalę, że mroczki są z mojego miasta:cool2: w sumie to nie ma się tu czym chwalić:-p:-p

magdaim83 powodzenia, na pewno będzie wszystko dobrze:happy: a jakiej pomocy przy tej stronie internetowej potrzebujesz? znam się troszkę na tym, może będę umiała pomóc?:tak:
 
Do góry