reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

A ja kupuje w ciucholandach :) Same firmowki za grosze :D Uwielbiam szukać :D BOdy i śpioszki kupuje na allegro firmy early days, bo sa porządne i tanie, a sweterki, spodnie i inne w ciucholandach. Ciuszki są jak nowe. Wiadomo, ze takie małe dziecko nie zdązy zniszczyć nic. :D Naprawde super jakos i super cena :D
 
reklama
Dziewczyny, na stronie Bebilon można założyć pamiętnik dla swojego dzidziusia :-) Całkiem ciekawy, zwłaszcza że można go później wydrukować a także udostępnić do oglądania znajomym
 
A ja kupuje w ciucholandach :) Same firmowki za grosze :D Uwielbiam szukać :D BOdy i śpioszki kupuje na allegro firmy early days, bo sa porządne i tanie, a sweterki, spodnie i inne w ciucholandach. Ciuszki są jak nowe. Wiadomo, ze takie małe dziecko nie zdązy zniszczyć nic. :D Naprawde super jakos i super cena :D


ja tez mam ubranka Early Days :tak: rodzina kupuje nam w Angli i jestem z nich bardzo zadowolona. Sama od 3 msc nie bylam na zakupach dla synka bo nam ubran nakupili tyle ze do konca 12 msc zycia bedzie... tylko niestetey śpioszki i pajacyli musze dokupic - u nas najlepiej sie sprawdzaja a od rodziny dostajemy same bluzki, sweterki i spodnie

nathalie nieraz mam wrazenie ze Maciek się śmieje tak glosno, ale w poradniku wyczytalam ze jest to "smiech spoleczny" czyli taka reakcja na osoby w otoczeniu, ale nie zwiazany z konkretnymi wydarzeniami, czyli troszke nieświadomy. A ponoć śmiech z prawdziwego zdarzenia wyksztalca sie miedzy 3 a 6 msc zycia :-)
 
Ostatnia edycja:
U nas problem ciuszków rozwiązują babcie:) Sama kupowalam malemu ciuchy jak bylam w ciązy, a teraz zdalam sie na moją i M mamę. One zwariowały na punkcie Mateusza i za kazdym razem ma coś nowego:) Moja mama kupuje rozmiary "na teraz" a mama M wieksze zeby mial na pozniej i tak w kółko:) Jesli chodzi o sklepy dla maluchów to najbardziej lubie 5.10.15. - swietna jakość i rozsądna cena a jak sie trafi wyprzedaż to mozna kupować tony ciuchów za grosze:) cocodrillo też jest super ale niestety mają zabójcze ceny:(((( tesco tez super!:)
 
u nas też babcie szaleją z zakupami, ale sama też kupuję co nieco , najczęściej w 5-10-15 albo w Tesco :) Teściowa kupuje nam ciuszki ze Smyka, tam mają cuda, ale drogie. Cocodrillo ma super ciuszki, ale drogie, ja tam kupuje tylko czapeczki i rajtuzki.
 
moja maja śmieje się w głos tylko wtedy gdy ją posmyram noskiem pod brodą,albo pod paszkami delikatnie:tak:,chichocze jak szalona a my z mężem prawie płaczemy ze śmiechu.Każdego dnia robi coś nowego i to jest w wychowaniu najpiękniejsze,doświadczać wspólnie z nią tych wszystkich nowości.Ostatni też zaczęła się chwalić jaką to ona ma śliczną bluzeczkę:-D,podciąga ją próbując włożyć do buzi ale niestety za krótka,a jaki ma wtedy nerwy,w zamian w ruch idą piąstki.Słodkie te nasze maleństwa:laugh2:.
 
Early Days to ciuszki z Primarka i szczerze powiem, że jakość tych ubranek pozostawia wiele do zyczenia, chociaż zdarzają się dobre czasami. Tańszych ciuszków tutaj w Anglii nie znajdziecie. Ja kupuję tam rzeczy dla Ingi do przedszkola, zawsze się upaćka farbkami czy ciastoliną albo wpadnie na genialny pomysł zrobienia sobie rysunku mazaczkami na koszulce i tak raz na 2 tygodnie muszę ciuszek wywalić.

MonikaWrocław zazdroszczę Ci. :sorry2: Moja teściowa to jeszcze czasem cos kupi, choć ma zupeeeeełnie inny gust od mojego i często kupuje ubranka o wiele większe np na 5 lat... :baffled: Za to jak przyjeżdża do nas to kupuje tony ubranek dla synka brata mojego męża, ja jej pomagam zawsze w wyborze wiec są fajne :-p ;-)
Moja mama za to nie kupuje wcale, i tu mi bardzo przykro, bo pamietam jak kupowała ciuchy dla dzieci mojej siostry,jak tylko zobaczyła cos słodkiego zaraz kupowała. Moje dzieci nie dostały jeszcze żadnego ubranka od babci. :-(
 
My niestety mamy tylko jedną babcie i ta owszem ciuszki kupuję ale najczęsciej na allegro :-) i tez są śliczne. Ja bardzo dużo firmowych kupuję w ciucholandzie i mam jeszcze zapas- firmowe śliczne i w miarę tanie...ostatnio kupiłam za 3 zł sukienkę jeans-cudna!!!zaraz własnie ja w nią ubieram i smigamy...
 
reklama
u mnie teściowa kupiła trzecią kieckę. Ale jeszcze żadna z nich nie przypadła mi do gustu. Są takie bleee... No i nie są to firmowe kiecki tylko takie z targu.
Moja mama nie kupuje ciuszków. Ale pomaga mi na tysiąc innych sposobów. Np zabiera Milę na spacerek a ja mam wolne :) albo tak jak dzisiaj - zrobiła nam pierogi :)))) Była wyżerka! Mniam!
 
Do góry