reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Kamylka, Boze, to trzymajcie sie wszyscy z daleka.


Tu, w Berlinie, piekna upalna pogoda sie utrzymuje praktycznie przez caly czas, my cale dnie spedzamy na dworze, jutro moze wybierzemy sie do zoo. A dzis praktycznie pod oknem mamy rozruchy, mnostwo policji, ulice zablokowane, ze trudno sie przedostac do wlasnego domu - tu zawsze tak przed 1 maja, mnostwo ludzi, anarchistow itp, ktorzy tylko czekaja, by policja ich sprowokowala, by wywolac rozrobe. Oho, slysze jakies rozbijanie.... Tak sie tu "swietuje" 1 maja... :baffled::no:

j - zdrowka zycze :happy:
 
reklama
Dziękuję , to miło wiedzieć, że ktoś jest z tobą.:tak::-)

Na razie nie wiadomo,dlaczego ten samochod uderzyl.Na moje oko to nie byl zamach,tylko media tak spekuluja.Na holenderskiej telewizji pokazuja to non stop i wymyslaja coraz to nowe teorie.

Oprocz tego okazalo sie ze w moim miescie trzyletnia dziewczynka ma swinska grype,wlasnie wrocila z rodzicami z Meksyku od rodziny:eek:
:szok::szok::szok: w szoku jestem. Biedna dziewczynka.:no: Aby patrezć jak do nas ta cholerna choroba dotrze... A fuj..:no:

-j- wracaj do zdrowia, wszystko będzie dobrze zobaczysz, :tak::tak::tak::-)

-j- trzymam kciuki za zdrówko kochana!

jeszcze raz dziekuję
 
-j- no właśnie wracaj szybko do zdrowia

A ja dopiero od dziś jestem u rodziców i już strasznie tęsknię za moim Piotrkiem i żałuję że przyjechałam a w domu bym pewnie żałowała że siedzę sama i weź tu bądź mądry:baffled::baffled:
 
U mnie z kolei ...normalny dzień pracy :tak:
I jak zwykle WIELKIE NUDY !!!!!!!!!!!!!!! :angry:

j dużo zdrówka dla Ciebie i oby wszystko było w porządku :-D:-D:-D
 
ojej ale dawno mnie nie było bo my całe dnie na dworku Niko o 11 zasypia we wózeczku i gowystawiam na taras mam wyjście z kuchni i później po schodkach do ogródka więc całe dni śpi na dworze wraca do łóżeczka ok 20 po kąpaniu i karmieniu . Po tych dwornych spaniach nawet w nocy zaczą mi spać po 8 godz tak od 3 dni.


j my też trzymamy kciuki i całuski a na pewno będzie OK
 
Cześć, właśnie utuliłam małą i poszła spać, niestety przed karmieniem przeżyliśmy istną histerię przy ubieraniu, która od kilku dni nam towarzyszy. Ubranko jest bee, każde... tragedia. Jutro postanowiliśmy jej nie kąpać i nie przebierać..., może taka przerwa dobrze jej zrobi..., nie wiem co w nią wstąpiło.... może macie sposoby na miłe ubieranie również przed spacerkiem?
 
reklama
Maggie79- u nas sprawdza się taka kolejność: godz ok 19:30 karmienie- i drzemka przy cysiu tak do 20:00, kąpiel, przewijak- smarowanie,ubieranie, masażyk opcjonalnie i znów cysiamy aż mała uśnie- około 30-40 minut. wrzaski przy ubieraniu były, jak Hania była głodna. podobnie jest z ubieraniem na spacer- karmię "do pełna" i dopiero szykuję do wyjścia. może i Ty tak wypróbuj??:tak::tak:

a podczas kąpieli jak się zachowuje?? lubi?:-)

-J- - przytulam!!:-)
 
Do góry