reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Mikimauro - wiem o czym mówisz, bo ja już też wszystkiego próbowałam na odparzenia. Idź do pediatry, da Ci receptę na maść robioną.
Ja stosowałam już chyba wszystkie maści, pudry, kremy, kąpiele w krochmalu i nadmanganianie potasu, zmieniłam pieluchy i chusteczki i nie było rezultatu.
Maść robiona - super się sprawdziła!
 
reklama
antar - byłaś w poradni?
megi - żyjesz?
golimek - nie pochwaliłaś się, po jakim czasie odpadł wam pępuszek! :)
lajfik - ty jak zwykle na weekend zniknęłaś :p Jak się zprawuje wózek? Chyba dobrze, bo jak w piątek wychodzisz na spacer, to wracasz w poniedziałek :pP
larkaa - jak buźka Kalinki?
 
Mikamuro, poproś pediatrę niech da receptę na maść robioną w aptece albo pójdź do apteki i poproś o maść pośladkową (ona jest z parafiną) i czasem miłe panie farmaceutki robią bez recepty a koszt ok 10 pln. Ta maść wygląda jak masełko:) Nasza Zosia miała okropne odparzenie i już po 2 smarowaniach jak ręką odjął. Moja mama kupiła mi wczoraj bez recepty,bo ta pierwsza mi się kończy. Wszystkie sudocremy przy niej wysiadają:tak:
 
kupujecie jakieś specjalne szatki do chrztu, czy becik? jak to w ogóle wygląda, bo ja już nie mam zielonego pojęcia?

Mam beciek w ktorym ja bylam chrzczona i jego wezme - oprucz tego dopasuje jakies biale ubranko (mam juz sweterek) ale nie bede bardzo szalec :-p szkoda kasy bo takie kompleciki to dosc drogie sa :sorry2:Z tym ze ja robie chrzciny w wakacje to bedzie cieplo i nie ma co dziecka bardzo opatulac :tak:
 
my chrzcimy 19 kwietnia i nie wiem wlasnie co malej ubrac bo nie wiadomo jaka bedzie pogoda w kosciele zimno i nie mam pojecia co mam kupic musze pochodzic po sklepach i poszukac czegos posredniego w razie czego ubiore jej wiecej warstw pod spod
 
Martussa-przetestowane wszystko, za każdym razem goiło się, ale po chwili odnawia
ardzesh, Zosiulenka-już dzwoniłam do Polski do teściowej, ma zamówić taką maść w aptece, mam nadzieje że pomoże

Póściłam Mikołaja do przedszkola, tu i tak lekarka zaproponowała by coś z apteki, a ja już wszystkie ich specyfiki przetestowałam, czekam na paczke od teściowej.
 
Wczoraj jak Wam napisałam o Mikołaju, wstała moja córcia, miała gorączke i potworną wysypke, wyślałam że zwariuje, mała miała gorączke już kilka dni, myślałam że to trzydniówka, ale ta wysypka????
poszłam z nią do lekarza, diagnoza-RÓŻYCZKA, porażka, Max jest taki malutki jeszcze miesiąca nie ma, ma nadzieje ze go minie.Starszym chłopcom nic nie jest.
 
Drogie mamy mam do was pytanie czy wybudzacie swoje pociechy w ciagu dnia zeby spaly w nocy?Moj maluch czesto przesypia wiekszosc dnia a potem nie chce spac w nocy Nawet jesli nie spi tak duzo w dzien to i tak pozno zasypia (ok polnocy)Jak to wyglada u was
glitterfy142948T385D33.gif
 
reklama
Do góry