reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Hej :-)
Czy wy nadal prasujecie wszystkie ciuszki maluszka , czy tylko te które są bezpośrednio do ciała np. body?

Właśnie dopiero mi zasnęła :baffled::-(... płacz był 1,5 godziny ....chyba za dużo się nażarłam mazurka :zawstydzona/y::-p...mała bidulka ....

U mnie dziś leje deszcz...i szlak mnie trafia :wściekła/y:...nie mogę się nigdzie ruszyć ...ale za to odliczam powoli dni do wyjazdu :-D:-D:-D
Jadę z dziećmi na całe wakacje do Polski .:laugh2::laugh2::laugh2:..a M przyleci na chrzciny :-D:-D:-D

Jezyk STO LAT !!!! ... widzę że tez baranek jesteś ;-)
Ja mam urodzinki w sobotę :rofl2:
 
Hej :-)
Czy wy nadal prasujecie wszystkie ciuszki maluszka , czy tylko te które są bezpośrednio do ciała np. body?



.ale za to odliczam powoli dni do wyjazdu :-D:-D:-D
Jadę z dziećmi na całe wakacje do Polski .:laugh2::laugh2::laugh2:..a M przyleci na chrzciny :-D:-D:-D

:rofl2:
Ja nawet body nie prasuje,tylko te ciuszki co sa ewidentnie do prasowania,z tych gniecacych:tak:

Ale zazdroszcze wyjazdu do Polski,ja nie wiem czy w te wakacje zawitam tam:-(,ale urabiam malzonka:-pNajgorsze jest to,ze rok szkolny w Holandii konczy sie pod koniec lipca i jest tylko 5 tyg wakacji:baffled:


JEZYK-najlepszego!!!Zdrowka,milosci,radosci :tak:;-)
 
Hej :-)
Czy wy nadal prasujecie wszystkie ciuszki maluszka , czy tylko te które są bezpośrednio do ciała np. body?



U mnie dziś leje deszcz...i szlak mnie trafia :wściekła/y:...nie mogę się nigdzie ruszyć ...ale za to odliczam powoli dni do wyjazdu :-D:-D:-D
Jadę z dziećmi na całe wakacje do Polski .:laugh2::laugh2::laugh2:..a M przyleci na chrzciny :-D:-D:-D


Ja tez juz niedawno przestalam prasowac czytalam ze powinno sie do 3 m-c ale jak dzidzia nie ma b. wrazliwej skory mozna przestac wczesniej.

W Dublinie tez leje ale ja juz sie nie przejmuje bo za 2 tyg my wracamy do Polski na stale:tak:
 
jezyku wszystkiego co najlepsze :)

Lajfik ja jeszcze presuje wszystko... no i rzeczywiście pogoda dzis podła - leje cały czas... My byliśmy dziś u lekarza na 6 tyg. kontroli. Z Alicją wszystko dobrze, tylko ma potówki na buźce i nie wiem co z tym zrobić no i ciągle jeszcze ten katar :( ale waży już 6380g a ma przecież dopiero 6 tygodni ten mój mały grubasek :)
 
Jeżyki od nas przyjmij najlepsze życzenia :tak:
Lajfik ja jeszcze prasuję wszystkie ciuszki, ale ja uwielbiam prasować, bardzo się przy tym relaksuję :-)
A na przekór wszystkim wysparskim koleżankom powiem, że u nas ciepło jakby to już lato nastało :tak:
 
U nas w Wieliczce piękna pogoda. Maksiu był rano na balkonie 30 min i 2 i pol godziny na spacerze. Doszlismy pod kopalnie soli :)

Mam nadzieje, ze dzis przespi noc. Od 2 dni cos sie rozregulowal i budzi sie w nocy, chce sie bawic ;/

A jesli chodzi o prasowanie, to wczoraj pierwszy raz nie zrobilam tego, tylko ładnie porozciagalam ciuchy, zeby nie byly takie wymiete i prawie zadnej roznicy nie ma :) Juz nie bede prasowac :D
 
100 lat jezyku :)

kurde sorrki, że tak teraz mało sie udzielam, ale non stop czytam, teraz w 3 dni przeczytałam "zmierzch" i odrazu zabrałam się do "księżyć w nowiu". Taki mistrz!
 
reklama
100 lat jezyku :)

kurde sorrki, że tak teraz mało sie udzielam, ale non stop czytam, teraz w 3 dni przeczytałam "zmierzch" i odrazu zabrałam się do "księżyć w nowiu". Taki mistrz!

A mi od tygodnia lezy nieprzeczytana ksiazka pt. Niewierna. Strasznie ja chce przeczytać, ale jakos w domu nie mam czasu. MOze na spacerze mi sie uda :) Teraz zaczynam grac na giełdzie i non stop sledzę notowania :D
 
Do góry