reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
kurcze Jurand ale żarłoczek:)Blanka urodziła się w tym samym dniu i wcina już nawet 180ml:) ale to po takiej długiej przerwie..jak np. jesteśmy z pięć godzin na spacerku:tak:a tak to je 120, 150ml:)
dzisiaj pierwszy raz zjadłam spokojnie sniadanko..Blanka zasnęła o 7.30 i jeszcze śpi:szok:
a nocki mamy super już jakiś czas przesypia całą noc..zasypia o 21wszej a budzi się 5ta, 6ta:-)
 
a powiedzcie mi kochane, czy wy otwieracie teraz okna jak malenstwo jest w danym pokoju? ja sie boje, a maz sie wscieka ze sie gotuje...
tak jak megi pisze jak nie ma przeciągów to mogą być okna pootwierane . U nas w całym domu są pootwierane jak idę z małym do innego pokoju to mu pieluszkę nagłówkę zarzuce i wiem ,że go nie owieje. A u małego w pokoiku to od góry mamy cały czas okno uchylone jak nie ma wiatru i ma wsam raz. jak go przewijam (bo mam przewijak pod oknem) to przymykam
 
:-)wczoraj z przygotowan przedswiatecznych zdazylam tylko wyjac margaryne z lodowki na cia sto :-p reszte musiala zrobic mama i maz, a ja jednak siedzialam przy malym...
Dzis tez sie tak zapowiada... hehe a tak chcialam soebie troszke posprzatac i popiec - zrobic cokolwiek co nie wiarze sie z karmieniem i pieluszkami ;-) no nic... ja i maciek stajemy sie nierozłączni :rofl2:
 
HappyEasterBunny.gif

Z okazji Święta Wielkiej Nocy życzę wszystkiego dobrego dla Was i Waszych rodzin,
przede wszystkim zdrowia bo co jest ważniejsze? :-)
 
kurcze Jurand ale żarłoczek:)Blanka urodziła się w tym samym dniu i wcina już nawet 180ml:) ale to po takiej długiej przerwie..jak np. jesteśmy z pięć godzin na spacerku:tak:a tak to je 120, 150ml:)
dzisiaj pierwszy raz zjadłam spokojnie sniadanko..Blanka zasnęła o 7.30 i jeszcze śpi:szok:
a nocki mamy super już jakiś czas przesypia całą noc..zasypia o 21wszej a budzi się 5ta, 6ta:-)


OJ to moj maly ze swoim 120 ml tyle sprouje mu dac wiecej na noc moze tez przespi:-D
 
KOCHANE LUTÓWECZKI :-D:-D:-D

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
radosne,wiosenne ZYCZENIA
zdrowia,szcześcia
i mokrego dyngusa...

Całuski dla WSZYSTKICH STYCZNIOWO -LUTOWYCH BOBASÓW :-D:-D:-D

Lajfik z rodzinką ;-)
 
I ja życzę wszystkim Wesołych, pogodnych, szczęśliwych świąt. Aby przynajmniej w te dni kolki omijały nas, dzieci smacznie spały całe noce, a w dzień zajmowały się same sobą dając odetchnąć mamusiom ;-):-D;-):-D
Wesołych Świąt lutóweczki :-)
 
Cześć dziewczyny!!!
Żyje i Jurand też żyje. Jeden dzień u nas lepszy drugi gorszy. Nie umiem nauczyć się mojego dziecka. Dziś jest fajnie i wydaje mi się, że już mamy jakiś rytm ustalony, a jutro znów ryki, jęki itp. Wczoraj ani dziś prawie wcale nie spał w dzień. Dziś udało mi się mieć chwilę spokoju psychicznego jak spał w chuście. Moje dziecko jest żarłokiem niesamowitym, Zjada 200ml jedzenia, starcza mu to na ok 4-5h. Wczoraj i dziś natomiast je co 2h po 100 ml. A co będzie jutro?? NIE WIEM!!! A straszne jest to, że w mojej głowie coraz częściej pojawia się myśl: po co mi to było. Jest mi bardzo smutno, bo myślałam, że dziecko, które tak bardzo pragnęłam będzie mi sprawiało radość. A częściej jest mi smutno niż wesoło.

Nic was nie czytam:-:)-:)-(, nie wiem co u was:-:)-:)-(. I chyba jeszcze długo nic o was nie będę wiedzieć. :-:)-:)-(. Strasznie mi was brakuje, ale kiedy terrorysta śpi ja nadrabiam to na co nie mam czasu. Pomimo, że jestem u rodziców i bardzo mi pomagają, to psychicznie i tak jestem wykończona.

Wesołych świąt wszystkim życzę.
 
reklama
Aguś, jeszcze Jurand sprawi Tobie wiele radości!!!

Wesołych Świąt wszystkim mamusiom, lutowym dzieciaczkom i w ogóle całym rodzinom:-)
 
Do góry