reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Też tak patrzę i nie ma nikogo :szok::szok::szok::szok:. Ja dziś się zagłębiam w poszukiwaniu imienia dla naszego syna i nic mi się nie podoba. Będziemy mówić SYNU.
:-D:-D:-D Niestety imiona męskie są brzydsze od żeńskich. Może mąż coś zaproponuje. Dla pięciu córek bym spokojnie znalazła imię, ale już dla Franka był problem, więc oby już teraz nie było:-)
 
-j- to gdzie ty mieszkasz, że masz słońce? Ja już nie pamiętam jak ono wygląda :dry:
aga221122 pocieszyłaś mnie, bo myślałam, że już wszyscy na naszym forum mają imiona dla maluszków i stawiałam już na to, że jestem okropną mamą, bo chwilowo nie mam pomysłów! Dla dziewczynki jeszcze jako tako mamy, ale dla chłopca - wciąż imion brak! W sobotę siedziałam z kalendarzem i cały przeglądnęłam i nic mnie nie zachwyciło :(

Piszę z pracy i powiem Wam, że oczy strasznie mi się kleją... spać!!!!
 
Radom.:tak: Kurczę aż ze dworu nie chce się schodzić takie u nas ciepełko.:biggrin2::biggrin2::biggrin2:W Wawie podobno tez ciepło.
Dziewczyny mimo , że jeszcze nie znam płci swojego maluszka , tez mam ten sam problem co wy.Z chłopcami jakoś trudniej jest.:tak:
 
Jesli chodzi o imiona to dla dziewczynki zdecydowanie Nadia. Juz od dawna mi sie podoba. A dla chlopca myslalam wlasnie nad Jasiem, Oliwierem albo Nikodemem. Ale pewne jeszcze pomysly sie zmienia co najmniej kilkakrotnie. Moja mama miala przygotowane imiona kilka miesiecy przed porodem a i tak w koncu zmienila zdanie :tak:


Ale dzis doła załapałam. Ciagle się boje, ze cos pojdzie nie tak, ze slubem albo cos z malenstwem. W dodatku byla mojego Marka napisala do niego na naszej klasie. A ze ja znam jego haslo to od razu sobie popatrzylam. On jej odpisal ze ma cudowna kobiete itd. a dzis rano patrze a tu znowu wiadomosc od niej :wściekła/y: to od razu usunelam. Kontakt z nia nie jest mu do niczego potrzebny.
 
Dziewczyny ja mam jakieś propozycje, ale mój M nie zgadza się na żadną.
golimek jak przekonałaś męża do Franka? Mi się podobają właśnie imiona stare, naszych dziadków, Jaś, Staś, Franek :), ale M mówi NIE! Chcesz żeby z dziecka się w szkole śmiali!! No to mu powiedziałam, że ma sam się skupić nad imieniem, ale ja jestem w gorącej wodzie kompana i jak dla mnie tylko 4 miesiące zostały, a syn imienia nie ma.
Dla chłopców nie ma ładnych imion!!!!
 
Milenko a jakże walcz o swojego chłopa. Nie daj innej żadnej satysfakcji.;-)Już niedługo będzie twój.A z drugiej strony to jakaś wredna ta jego była skoro nadal mu sie naprzykrza.
 
Eeeee Aga są ładne imiona dla chłopców :-) np Kubuś :-) :-D
Jeżyk dziękuję, staram się i cieszę się że ktoś to docenia :-) Powiedz mężowi że nasze też juzostro kopie a ja wierzę że to dziołcha (i żadna ginka nie wmówi mi że nie! ;-):rolleyes:
Golimek super że dziewuszka :-)
My imię już dla dziewuszki mamy..nawet dwa ale na razie to top secret ;-)
 
reklama
No to ja w przeciwieństwie do Was mam miliony pomysłów dla chłopca a dla dziewczynki nic!!! dlatego mój darek dla dziewczynki wybiera.
milenka hehe zrobiłabym to samo :)
 
Do góry