reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Jolek, gratuluję pracy - ja właśnie w trakcie poszukiwań :-(
Że cycolicie, to się nie dziwię, bo zacytuję słowa dziecięcej piosenki "każdy ma jakiegoś bzika" ;-) Żartuję oczywiście. ja się zastanawiam co będzie u nas, bo Lila to totalna maniaczka cycusiowa, non stop by cmokała tego cycusia. W dzień nie ma mowy by pospała dłużej niż 30 minut bez niego, w nocy też od 2 okupuje go prawie non stop...
 
dziewczyny wiadomość od nimfii na wątku listopadowym :-)

nimfii napisała o 18:04
Kubuś urodził się 11.11.11r o godz 13:05 siłami natury. Poród jak marzenie
biggrin.gif
Malutki bo 2900g, ale zdrowy i 10 pkt Apgar.


nimfii serdeczne gratulacje:tak::tak::tak::-):-):-) fajną datę sobie syn wybrał:-)
 
Bardzo sie ciesze, Nimfi, ogromne gratulacje i calus dla synusia!

Dziewczynki dziekujemy za to, ze przy nas stoicie!
My jakos dajemy rade, nawet z tym cewnikiem, Julianek ma go przypietego do spodenek i tak sobie powoli spaceruje...
A co do Flavii, to tez sie martwi o braciszka, widzi go z tym pojemnikiem na siusiu, blizny na brzuszku i na pewno ja to niepokoi. Nie widziala go od czasu operacji przez prawie miesiac, bo nie miala wstepu na oddzial intensywnej terapii, w Tybindze chodzila do przedszkola przy szpitalu, a potem ja zabrala babcia do Polski na 2 tygodnie. Jak Julianek wrocil padli sobie oboje w ramiona i dali sobie caluska. Flavia chodzi do przedszkola tu w Berlinie od wrzesnia, bo to juz ostatni dzwonek dla niej - w styczniu skonczy 5 latek. Jest bardzo madra dziewczynka, wychowujemy ja w 3 jezykach, juz nawet pisze i czyta pojedyncze wyrazy. Duzo rozumie i jest bardzo opiekuncza w stosunku do Julianka.

Jolek, to wcale nie wstyd, ze cycolicie. Wrecz przeciwnie! U nas teoretycznie Julianek odstawiony od ponad pol roku, ale pustego cyca codziennie chce choc na minutke jako uspokajacza...

Milego dnia dziewczyny, u nas swieci piekne sloneczko!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry