reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

reklama
My od wczoraj mamy już 100% potwierdzenie, że będzie chłopak - Jakub :) chyba, się wkurzył, że od tygodnia miałam przeczucia na dziewczynkę i jak tylko lekarz przystawił sondę to od razu pokazał swoje klejnoty w całej okazałości :D
 
my od 12 tygodnia byliśmy nastawieni na dziewczynkę... kupiłam piękne różowe ciuszki itp. a na połówkowym USG okazało się, że w brzuszku siedzi synuś :)
 
My postanowiliśmy zrobić sobie niespodziankę i płeć dziecka poznamy dopiero podczas porodu :) Sprawia to trochę problemów,bo nie możemy kupować ciuszków typowo dla dziewczynek lub chłopców,ale to nic. Kolory, zabawki czy środki pielęgnacyjne nie potrzebują płci :-)
 
A ja zrobiłam sobie z moim mężusiem niespodziankę.. i do czasu urodzin nie chcieliśmy poznać płci dziecka.. :D jednak chłopczyk :D mój mężuś oczywiście już chce go trenować w piłce nożnej :D
 
heh...ja w pierwszej ciąży od razu wiedziałąm, że dziewczynka. w drugiej chciałam dla męza chłopca, choc mialam poczucie, ze wole dziewczynkę, ze chłopaka nie ogarne i jest druga dziewczynka. w pierwszej i drugiej plec znalismy bardzo szybko, ok 12-14 tyg.
 
A ja bede miała dziewczynke;) DOwiedziałam się w 12 tygodniu i tak do dzis dnia utrzymuje sie Mała Julia ;)) pytałam 5 razy czy aby napewno zanim kupiłam różowe ciuszki i wyprawke dla maleństwa ;))

W mojej rodzinie są praktycznie sami chłopcy a dokładnie 23 kuzynów, 2 bratanków teraz jeszcze zona kuzyna urodzi chlopca na dniach i mam tylko 3 kuzynki haha;D Wiec musiałam przerwać tą chłopięcą passe ;p ;)
 
reklama
Ja od początku ciąży czułam że to chłopczyk i wszyscy mi tak mówili bo nic się nie zmieniłam, wogóle nie ciągło mnie do słodkiego wręcz przeciwnie, miałam straszne mdłości i wymioty tak jak moja mama przy moim bracie, fatalnie się czułam no i na połówkowym usg wyszło że to chłopak:) przy każdym usg pokazuje swojego siuraka:p więc będzie Mikołaj za półtorej miesiąca:)
 
Do góry