reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początek ciąży - USG

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2024
Postów
6
Cześć dziewczyny!
Za mną pierwsza wizyta u ginekologa.
Z najważniejszych kwestii.
Ostatnia miesiączka zaczęła się 01.05. Byłam u ginekologa na wizycie kontrolnej po poronieniu 15.05 i twierdził, że owulacja będzie mieć miejsce za ok 3 dni.
Wynik testu wyszedł pozytywny.
Zrobiłam wynik bety
Poniedziałek 3.06 122 / środa 5.06 293 / poniedziałek 10.06 1631 .
Na zdjęciu niestety za dużo nie widać, lekarz mówił, że trzeba czasu czy waszym zdaniem jest czym się martwić??
Edit - bardziej chciałam się dowiedzieć, czy są inne Panie, które miały podobnie :) zdaje sobie sprawę z tego , że każdy przypadek jest inny :)
Bardzo dziękuję ❣️
 

Załączniki

  • IMG_4441.jpeg
    IMG_4441.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 411
Ostatnia edycja:
reklama
stwierdził, że to wczesna ciąża i jeśli faktycznie owulacja byla później niż 14 dzień to jeszcze faktycznie niezbyt wiele zobaczy.
wizyta za kolejne dwa tygodnie. Kazał zrobić badania i brać luteinę dwa razy dziennie
 
Cześć dziewczyny!
Za mną pierwsza wizyta u ginekologa.
Z najważniejszych kwestii.
Ostatnia miesiączka zaczęła się 01.05. Byłam u ginekologa na wizycie kontrolnej po poronieniu 15.05 i twierdził, że owulacja będzie mieć miejsce za ok 3 dni.
Wynik testu wyszedł pozytywny.
Zrobiłam wynik bety
Poniedziałek 3.06 122 / środa 5.06 293 / poniedziałek 10.06 1631 .
Na zdjęciu niestety za dużo nie widać, czy waszym zdaniem jest czym się martwić??
Bardzo dziękuję ❣️
Niezbyt rozumieniu Twoje pytanie... Jeśli byłaś u lekarza, to dlaczego pytasz na forum czy nie ma się czym martwić? Skoro lekarz nie był wstanie udzielić Ci odpowiedzi co do dokładnego wieku ciąży i tym samym określić kiedy była owulacja, to tym bardziej osoby na forum nie będzie wstanie tego zrobić. Musisz poczekać do następnego USG.
 
Niezbyt rozumieniu Twoje pytanie... Jeśli byłaś u lekarza, to dlaczego pytasz na forum czy nie ma się czym martwić? Skoro lekarz nie był wstanie udzielić Ci odpowiedzi co do dokładnego wieku ciąży i tym samym określić kiedy była owulacja, to tym bardziej osoby na forum nie będzie wstanie tego zrobić. Musisz poczekać do następnego USG.
Hej. Może faktycznie napisałam źle. Szukam raczej opinii innych osób, które mają to za sobą, jak u nich to wyglądało :)
 
Dzięki .. ja właśnie z tych mniej cierpliwych 😁 przez to drążę w internecie 😎
To lepiej nie drąż tematu... jeśli lekarz powiedział że trzeba czasu to zaufałam jemu.
Ja jak zachodziłam w ciaze to szłam 2,5/3,5 tygodnia po terminie miesiaczki. Z synem jak byłam w ciąży to test robiłam 1.10 a szlam do lekarza dopiero 22-24.10. Nie pamiętam już dokładnie. A z córką robiłam 10.01. A u lekarza byłam 26.01. I w obydwu przypadkach już biło serduszko.
 
reklama
Do góry