reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początek ciąży - USG

Jak poszłam potwierdzić ciążę to był 5tc+2 i był tylko pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy. A dwa dni później był zarodek z bijącym sercem. Także... powodzenia 😊
 
reklama
Hej. Może faktycznie napisałam źle. Szukam raczej opinii innych osób, które mają to za sobą, jak u nich to wyglądało :)
Rozumiem. Prawda jest taka, że na początkowym etapie ciąży nikt nie rozwieje, ani nie potwierdzi Twoich wątpliwości. Nie pozostaje Ci nic innego, jak spokojnie czekać na kolejne USG.
 
Moje USG w 5/6 tygodniu ciąży wyglądało tak samo - niewiele było widać. Na tym etapie jedyne co, to możesz czekać aż rozwinie się sytuacja. Powodzenia 🫶
 
Ja byłam w 5+5 i był sam pęcherzyk 0,81 cm, półtorej tygodnia później zarodek z bijącym serduszkiem ❤️ Też dodawałam posta tutaj i pytałam co i jak 🙈 wiem, co czujesz 🙈 bądź dobrej myśli ❤️
 
Nie nie na studia 😅 ja już mam dziecko jedno tylko że nie mam swojego zdjęcia USG z takie wczesnego okresu ciąży 😃
Dramat czemu wszyscy myślą że takie zdjęcie ktoś chce do wrobienia faceta xd ja już mam dziecko 🤣
Bo jakbyś chciała na studia to jednak wydaje mi się, że zwróciłabyś z normalną prośbą i podała powód, a nie oferowała 400 zł za zdjęcie bez danych :)
 
reklama
Może być z danymi mi to nie przeszkadza wolałabym bez ale może być z a cena taka bo nikt nie chce sprzedać zawsze mogę zaoferować 50 zł ale czy ktoś się skusi🤣
Jest dużo zdjęć z USG w sieci, wystarczy wydrukować. Nadal nie rozumiem po co ktoś ma sprzedawać zdjęcie w wersji papierowej i po co takie zdjęcie miałoby być wymagane na studia skoro obrazów USG w poszczególnych tygodniach ciąży w Google jest mnóstwo :)
 
Do góry