reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

reklama
ładnie ładnie gadatliwa niby jestem ;)
no więc komp działa i was będę dalej męczyć >:D

moja szyjka ma się dobrze natomiast pęcherz jest zmasakrowany mam wrażenie jakby naokrągło chciało mi się siku- dziwne uczucie ale baby mi tam stepuje
 
MÓJ gin powiedział mi że profilaktycznie można w ciąży brać Urosept Herbapolu. dzidzi nie szkodzi a ewentualne zle stwory z pęcherza przegania.
 
Agao, kup sobie koniecznie sok żurawinowy, bo pomaga na tego typu infekcje. Wyczytałam tę mądrość gdzieś na forum, ale też sama wypraktykowałam na sobie z pozytywnym rezultatem :)
 
mocz badaja mi raz w miesiącu tak jak krew narazie było oki następne badanie za 2 tygodnie
samam nie wiem co to za cudo może to nie infekcja nic mnie nie piecze tylko mam wrażenie że ciągle mi się siku chce
co do gaci to noszę bokserki spodnie z golfem na nerki i mam kurtko płaszcz do kolan więc pupa chroniona

dzisiaj tak nie mam jak wczoraj

a piję naazie żurawinowo-malinowy sok i heerbatkę

dzięki laseczki :)
 
reklama
Do góry