reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

Nasz Szkrab na usg na końcu 12 tygodnia miał 75 mm długości. Gin powiedziała, że jest duże i z tych wyliczeń wynikało, że termin porodu będzie 2 tygodnie wcześniej, ale potem koleżanki powiedziały mi, że to tak zawsze jest na początku ciąży.
 
reklama
A ja chyba podjęłam najlepszą decyzję dla mnie i dzidzi. Mam już dosyć pieprz......owej służby zdrowia i zapisałam się na wizytę do Mojej ginki prywatnie. Boo coś tam skrzeczał, że tyle kasy (ble ble ble), ale ja wiem swoje i jak tylko się rozpłakałam i powiedziałam, ze ja mogę sobei wszystkiego odmówić, bylbey wiedzieć, ze wszystko z Maleństwem jest w porządku to już był cicho. Teraz czekam na wizytę z niecierpliowścią i ogromnie się cieszę z tej prywatnej wizyty ...
 
Mama Boo: ja zrobiłam bardzo podobnie - był płacz, krzywe spojrzenia, a po takim usg, sam wczoraj dzwonił i umawiał mnie na usg na 20 tydzień. Aż pani w rejestracji była zdziwona, że szacowny mąż tak poorientowany w datach jest.
 
ja od samego poczatku chodze prywatnie....prawde piszac mam dosc naszej słuzby zdrowia....zachowuja sie jakby robili łaske ze pracuja....
 
Ja trafiłam do przychodni na Kadłubka-Pani gin nazywa się Dziurawiec. Prowadziła ciążę mojej koleżanki i ta była z tego bardzo zadowolona.
Wiele z moich koleżanek nauczycielek jak się okazało też chodzi na wizyty do tej pani doktor i są zadowolone.
 
ja teraz chodze znowu do przykilnicznej na unii - ale miałam świetniego (poza ciązą) lekarza na felczaka (Wojnarski) ale się gdzieś przeniósł, po ciazy bedę go szukać... ma usg w gabinecie i wszystko robi na kasę chorych, a jest świetny, miły i delikatny, i wie co robi.

super że tez ci sie udało państwowo, trochę sie zaoszczędzi. bo mnie koszty pryawatne niestety przerastają - chocbym chciała - to nie mam za co ;)
 
teraz mam w przylinicznej (też państwowo), po ciazy bedę szukać... ale polecę kolezance, bo ona leczyła się u wojnarskiego i teraz nie ma gdzie.
 
reklama
niestety muszę przyznać,że prywatne wizyty u gina stają się niezastąpione,fakt wydajemy dużo pieniędzy,ale mamy pewność,że wszystko jest wporzątku,a państwowo?nawet głupiego *USG nie chcą zrobić, bo "nie ma medycznych wskazań"....
 
Do góry