reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Pierwsze komplementy dzieki dziewczyny :)
smiac mi sie chcialo na tym usg bo to bylo dopochwowe i jak tylko wlozyl to dzidzius zaslonil sie raczkami to sie smialam ze sie wstydzi ;)
wyczytalam pozniej ze dzieci slysza dzwieki usg i jest taki odruch,ze zaslaniaja sobie uszka zeby nie slyszec
 
reklama
Dziewczynki!!! Byłam dziś na kolejnym USG i badaniu przezierności karkowej. Wszystko jest super. Dzidzia w jeden tydzien i jeden dzień urosła 1,5 cm. Teraz ma już 5,15 cm:-) Lekarz zrobił mi niespodziankę i pokazał maluszka na 3D, byłam w szoku, że tak wyraźnie wszystko widać! No i mała modelka lub mały model (nie było jeszcze widać) ustawił(a) się idealnie jakby pozował(a). A zresztą zobaczcie same (przepraszam za jakość, ale nie mam skanerka w domu i zrobiłam zdjęcie bo już się chciałam Wam pochwalić):
 

Załączniki

  • dzidzia 006a.jpg
    dzidzia 006a.jpg
    91 KB · Wyświetleń: 82
  • dzidzia 007a.jpg
    dzidzia 007a.jpg
    71,9 KB · Wyświetleń: 65
Goteczka - Ufff..... Ty doskonale wiesz jak to jest! Odetchnęłam z ulgą! Jest już prawie 24, a ja z radości i podekscytowania nie mogę spać!!!
 
reklama
Nikoleczka, Olusia piękne dzieciaczki!
Olusia a Twoje usg niesamowite to już tak dzidzię widać ładnie... może moja ginka też mi takie zdjęcie zrobi kto wie ;-)
 
Do góry