reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Dziś odebrałam wyniki badań.
antygen HBs - ujemny,:-)
VDRL - ujemny,:-)
morfologia w porządku, białka w moczu brak, cukru brak.:-)

Niestety nie wiem co to znaczy i jakiego są temu przyczyny i konsekwencje ale w nabłonkach moczu wykryto dość liczną ilość bakterii.:szok: Niestety nie podali jakie?
I teraz jestem zawieszona w próżni.....:baffled::baffled::baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anetko, ja dopiero teraz przeczytałam twoją smutną wiadomość... wierzę, podobnie jak dziewczyny, że jeszcze będziesz szczęśliwą mamą. Ściskam cię mocno.
 
Hej :-)
Bylam wczoraj na wizycie i mialam ponownie USG. Okazalo sie, ze obaj moi poprzedni lekarze mieli racje. Pierwszy ktory mowil o krwiaku i drugi ktory mowil, ze wszystko wporzadku. Otoz, krwiak i to duzy faktycznie byl, ale samoczynnie sie wchlonal dlatego drugi lekarz nic nie zauwazyl. Wczoraj po tym krwiaku widzialam tylko nikla, niegrozna pozostalosc...uffffff.
Takze wszystko jest OK.
Pani doktor przepisama mi antybiotyk na bakterie w moczu (taki dla kobiet w ciazy), mam nadzieje, ze wkoncu pozbede sie tej glupiej coli ( a dluuugo i zaciekle z nia walcze). Zobaczymy.
Takze jestem mega szczesliwa :-D

Z pomiarow wyszlo, ze moja dzidzia miala wczoraj 9tyg i 6dni, takze dzisiaj chyba zaczynamy 10 tydzien:happy: Pani doktor wydrukowala mi 4 zdjecia i do tego nagrala pierwszy film na DVD. Moja dzidzia jest juz gwiazda filmowa:-) :cool2:
Tak zaciecie machala nozkami i raczkami, ze trudno bylo zrobic pomiary.
Alez jestem szczesliwa.

Ale mam pytanie. Zapytalam wczoraj o witaminy, czy powinnam je przyjmowac bo wyniki mam dobre (poza ta coli) ale w tym czasie pani doktor odebrala telefon a ja zapomnialam o co pytalam:zawstydzona/y: idopiero sobie przypomnialam po wyjsciu.
Kurcze. I teraz nie wiem. Brac cos? Czy nie?
Czytalam troche o tym i sa lekarze ktorzy odradzaja witaminy do 4 miesiaca i tak sie zastanawiam. Moze lepiej poczekac?
A wam jak doradzono?
 
veritaserum71 jezeli lekarz nie przepisal i nie kazal brac to nie bierz witamin zwlaszcza ze masz przepisany antybiotyk, zawsze mozesz zadzwonic do swojego lekarza i sie upewnic czy masz kupic sobie witaminy czy nie.

mnie moj lekarz kazal brac tylko kwas foliowy dopiero teraz w 11 tyg przepisal witaminy Prenate Elite i kazal brac jak skoncze kwas foliowy
 
Veritaserum cieszę się, że wszystko dobrze. wkleisz jakieś zdjęcie?? Co do witamin to też mi się wydaje, że raczej nie bierz bez konsultacji z lekarzem.
 
reklama
Do góry