reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po obu stronach brzuszka (nasze brzuszki i zdjęcia usg)

reklama
no dobra to tez sie pokaze....dla porownania zdjecie sprzed ciazy .. znaczy z 5 tyg ale nic nie bylo wtedy jeszcze widac i teraz. waga sprzed ciazy juz jest, ale jeszcze daze do o wiele nizszej...
IMAG0339.jpg przedtem IMAG0885.jpg teraz
 
jak patrze ile wazycie to nic tylko sie zalamac ;( jak tylko bede miala chwile postaram sie wrzucic swoj brzusio ale przy waszych wymiekam normalnie :-D (czy.wygladam jak bylabym nadal w ciazy) a wam nic ino pozazdroscic ;D
 
a ja tu w zyciu swojego zdjecia nie zamieszcze....
na razie wszystkie pisza ze ważą tyle co srednio wypasiony kurczak i jeszcze chcą zrzucac.....
Nie lubie was :(
 
a ja tu w zyciu swojego zdjecia nie zamieszcze....
na razie wszystkie pisza ze ważą tyle co srednio wypasiony kurczak i jeszcze chcą zrzucac.....
Nie lubie was :(
oo tak! popieram w 100% ja sie zwaze dopiero za 2tyg na wizycie kontrolnej u gina, pisalam kiedys iz w szpi9talu(wg ich wagi) niby zostawilam tylko 4kg!!:szok::szok: trudno mi w to uwierzyć :( więc zobaczymy za dwa tygodnie ile bede wazyc po 6tygodniach (tylko dodam ze ostatnio nie zalowalam sobie slodkiego:zawstydzona/y:) chwilowe załamanie = duzo slodkiego :zawstydzona/y:
 
No to mój 10 dni po porodzie. Jest na prawde niezle, mimo, że macica się za wolno obkurcza, i na dole jeszcze troche odstaje. Waga 56,5 kg - 5 kg do zrzucenia, ale nie chce się z tym spieszyć. Sorki za jakosc zdjec.DSC02668.jpgDSC02671.jpg
 
Zobacz załącznik 478794mój brzuchol 20 dni po porodzie....3, 8 kg do zrzucenia...

dawjcie swoje i piszcie o kg:) będziemy sie motywowac:)

PANI JUZ PODZIEKUJEMY!!! :wściekła/y::wściekła/y:

Po co ja tu weszłam???

Kurdesz... wszytkie piszecie ze albo juz macie swoja wage albo macie 5 na plusie .. to znaczy ze tylko ja sie tak upasłam????
W szpitalu zostwiam naprawde sporo i teraz zostało mi ok 10kg :baffled:
I niestety aga stoi jem ładne chude nisko kaloryczne rzeczy ;///

A brzuch niestety jeszcze duzy
:zawstydzona/y:
 
reklama
buziak - to nie jedz niskokalorycznie. Nie wiesz ze organizm dostaje wtedy sygnał "trzeba oszczedzac" i przełącza metabolizm na nizsze obroty? Daj mu czasem cos fajnego :) Niech sie cieszy. I rczej zwieksz wysilek.

Ja mam wage przedciazową - co nie znaczy ze jest super bo na wejściu miałam 12 co najmiej za dużo. Ale zobaczymy. W październiku wracam do prób z zespolem wiec bedzie dodatkowy wysilek oprócz spacerków. A teraz luzik i niunia :)
 
Do góry