reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po obu stronach brzuszka (nasze brzuszki i zdjęcia usg)

reklama
Ja bym moje tez wstawila, ale nie mam skanera, no i niestety tak dokladnie nie widac, jak u niektórych z was
 
Dobry wieczór chciałam wam kogoś przedstawic oto i nasze słońce zdj usg dwa tygonie temu i 18mm w 8 tyg. P1060205.jpg:-):-)
 
Cześć!!! Dziewczyny mimo, że praktycznie nie udzielam się na forum, pozwolę sobie wstawić zdjęcie mojej kluski:-D tzn postaram się bo jeszcze nie wiem czy potrafię.... Piękne macie te swoje fasoleczki, te zdjęcia napawają mnie optymizmem:tak:
Moja dzidzia ma prawie 26 mm (wg usg 9w3d, dzisiaj 4d) i choć rozwija się prawidłowo, serduszko bije, to na badaniu usg ani drgnęło, zero najmniejszego ruchu, a czytałam, że zarodek na tym etapie ciąży praktycznie nie śpi i rusza się non stop. Ale może moje jest jakieś leniwe:-p Pozdrawiam wszystkie oczekujące!
(zdjęcie z wczoraj)
dzidziausg.png
dzidziausg.png

kurde chyba jednak nie umiem korzystam z imageshack i coś nie idzie hmm
219x442.jpg
jeszcze jedna próba
No i przepraszam, za taką wielką fotkę, wiem, że forum nie powinno się rozciągać ale straszny laik ze mnie w tych sprawach:sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
jaki już duży bobasek :) pewnie z dnia na dzień nasze fasolki będą coraz większe :)
ja niestety muszę poczekać za kolejnym usg do początku grudnia bo się przeziębiłam :( i nie mogę iść teraz na wizytę - mam tylko nadzieję, że z moją fasolką wszystko dobrze, ale to dopiero okaże się na początku grudnia
 
Do góry