reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Witam Was :happy2:
Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy, a mianowicie szukam dobrego ginekologa z Opola, który pracuje na Reymonta i przeprowadzi mi cesarkę bez zbednego gadani. Tylko, lekarz ten musi być konkretny, tzn. znać się na tym co robi, a jak będzie do tego sympatyczny, to już będzie luksus :-D
 
reklama
Ha! Czyli Bilski odpada. ;-) Mi twierdził, że Młodego mogłabym nawet pośladkowo ułożonego normalnie urodzić hi hi. Ale miły , oczywiście, jest. I pracuje na Reymonta.
Villandra, to było nasze trzecie szczepienie. Jeszcze trzaśniemy 25 września WZW B. I o pokrewna duszo. Ja też mam trzy koty. Na 35 metrach, ale dajemy radę. A widzę, że twój mąż ostro walczy. Wynagrodź mu wysiłek hi hi ;-) Innym, przyjemniejszym machaniem :cool2: pędzelkiem... :rofl: :-p
 
Nie znam lekarzy z Opola, gdyż jestem z Brzegu, ale o Bilskim czytałam i o Mączce :confused: ale i ten i ten ma niepochlebne opinie. Wiem też, że każdy lekarz będzie miał jakiś minus, ale jestem po wielkich przejściach i dlatego potrzebuję dobrego lekarza. Nie przeżyję straty kolejny raz :-(
 
Tin kotów u mnie do wyboru do koloru :-D Swoich mam 5 (wszystko dzikie przylazło i się oswoiło) plus różna ilość dzikusów, które dokarmiamy i sterylizujemy jeśli się dają złapać ( jeszcze 2 kotki mamy do złapania). Z tych dzikich 6stka to stali bywalcy, zimują w domu razem z naszymi, ale nie są to koty, które się dają dotykać czy nawet podejść blisko :baffled:

Vil nudy i monotonii też nie znoszę, ale powera mi brak do takiej ilości czynności jakie chciałabym wykonać ;-) Może przy młodym się to zmieni? Oby :-)
 
Bishopka witaj.
Ja właśnie o dr Mączce słyszałam, że jest wręcz fanem cesarek i zna się na rzeczy, choć nie wiem jakie ma maniery, bo osobiście przyjemności nie miałam...

Tinti no to nas trzecie szczepienie czeka dopiero 12 września
M położył w sumie tylko sylikon i odpłynął - to by było na tyle; następne dwa dni będę się potykać o wykładzinę zwiniętą na korytarzu :dry: No ale walczymy tak juz od blisko 5 lat (a jutro 4. rocznica ślubu - jedziemy do znajomych, gdzie M będzie kompa reanimował; ciekawe czy w ogóle jakoś podkreśli ten dzień, bo przypomni mu o nim pewnie komórka). Więc te dwa dni jakoś przetrzymam. A potem szykowanie pościeli dla gości, którzy zawitają do nas w przyszły weekend...

Mal bo przy maluchu to juz tak jest, że jak nie masz powera to i tak musisz się zebrać i zrobić co trzeba - wykorzystać każdą wolną chwilę, bo nigdy nie wiesz ile ta chwila potrwa ;-):-D Z drugiej strony od brudnej podłogi nikt jeszcze nie umarł, a jak rzeczy nie uprasowane, to też się jakoś nosi :cool2: Szczęście, że ktoś wymyślił pralkę automatyczną :-D

Lecę pod prysznic, a potem, dopoki mały pośpi w końcu na all, bo dawno nie miałam szansy usiąść na spokojnie...
 
Się witam:)

Villa -wszystkiego naj naj i jeszcze duuużo rocznic:)

Rubi- Twoja Kofeina znowu szuka do pracy widziałam,ale jak juz mogę na zmiany pracować,to się okazało,że oni też tylko na umowę-zlecenie:-(

Tak podczytuję Was i kurka kocham to moje dziecię,że do lekarzy nie musimy latać oprócz szczepień:-) nie dość,że się człowiek nadenerwuje samym choróbskiem,to jeszcze te terminy i tyle jeżdżenia co by dobrego znachora trafić...

Rubi-ze stronką się zgłoszę za jakiś czas,na razie zachorowałam na kredki block crayonKredko - Klocki, zestaw Kolorowa zagroda - zabawki - sklep internetowy Merlin.pl-,
bo nie wciśnie ich do buźki:-)
i na rowerek taki z daszkiem,chociaż w Smyku jak zobaczyłam cenę to masakra,ale szukam taniochy,bo i tak go zajedzie:-D

A co do zabawek,to moje dziecię,większość ma samoróbek,a kupne leżą i nie wykazuje zainteresowania,no chyba,że po to ,by bateryjki wyciągać z nich:-D
 
Vill najlepszego z okazji rocznicy :-D

To prawda, że jak trzeba to trzeba, teraz lenię sie, bo świat się nie zawali jak gary poczekają w zlewie ;-)

Siedzę w szpitalu na obciążeniu glukoza, 2h czekania..,
Miłego dnia babeczki :-D
 
reklama
Mal Nie zazdroszczę tak słodkiego poranka...

Mój słodziak po wielu awanturach z małpkami dostał drugie śniadanie i nawet zdecydował się na drzemkę, więc mykamy szybciutko na dwór, zanim się wysiedzieć tam nie da...
 
Do góry