reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
No to myśmy tez mieli to badanie słuchu,ale mały miał chyba dwa tygodnie wtedy.W szpitalu zaraz po porodzie w ogóle nikt go nie badał,dostałam go na ręce i tak go dosyć długo trzymałam aż mnie zaszyli i mogłam iść się wykąpać.Jak wróciłam to mały był juz ubrany przez położna i mojego K i spowrotem mi go dali.Dopiero na drugi dzień przyszedł lekarz i obejrzał,ponaciskał,posłuchał serduszka i tyle:baffled:

Arcoboleno dzieki ,własnie mi świtało ,że coś na "m".

Jezu tak piszecie,że nie nadążąm.

Hiox nie na słuch mieliśmy inne badanie to były te choroby genetyczne i to na "m"
 
Magda dziwne jest to, że w tym samym szpitalu rodziłyśmy w odstępie roku i inaczej to wyglądało :confused2:
Może dlatego, że Ty wyszłaś od razu do domu, a ja na 3 dobe, bo Patryk miał za niski poziom cukru we krwi i czekali aż mu się unormuje :tak:
 
reklama
No dziwne:baffled:,ale może tak jak piszesz dlatego,ze wy byliście dłużej.Nas wypuścili w sumie w pierszej dobie zycia małego.
a no i ty rodziłas juz w tym nowym,więc może w związku z nowym miejsce zmienili też troche zasady;-)
Tak czy siak cieszę się,ze dzieciaki nasze zdrowe:tak: A zwłaszcza zważając na opieke w ciązy:eek:
Ja tylko oczami przewracałam jak czytałam na forum lipcowym na jakie badania dziewczyny chodzą:crazy: Jakieś bety,glukozy :szok: Jedyne co to w ciązy miałam badanie krwi w 11tc a w 28tc juz sie sama musiałam upomnieć,bo widziałam,ze w karcie było zapisane,ale położna nie pamiętała:eek:No i na KTG mnie dwa razy podłączyli,bo raz spanikowałam,ze nie czuję ruchów,a za drugim razem miałam lekkie plamienia i musiałam jechac do szpitala ze względu na moje Rh-,to przy okazjimnie do ktg podłączyli i krew pobrali.
Oprócz tego co miesiąc położna i badanie cisnienia,a pod koniec ciązy mierzenie brzucha i słuchanie serduszka przez jakąś trąbkę.I na tym koniec opieki w czasie ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Do góry