reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć

Dołączył(a)
10 Lipiec 2021
Postów
6
Hej dziewczyny, dzisiaj pierwsze prenetalne, 13+6, lekarz powiedział że to prawdopodobnie chłopiec, jak wam się wydaje? Bo ja tu nic nie widzę 😃
 

Załączniki

  • IMG_0935.jpg
    IMG_0935.jpg
    73,8 KB · Wyświetleń: 536
reklama
powiedział że nie jest pewny 😬
Na pierwszych często nie są pewni niestety, mnie nawet nie chciał powiedzieć płci, dowiedziałam się dopiero w 18tc.
Tylko wiesz, jeśli lekarz nie miał 100% pewności, to dziewczyny które nie są specjalistkami tym bardziej nie będą wiedziały na pewno.
Słyszałam, że jednak częściej mylą się mówiąc że będzie dziewczynka, a później okazuje się że jednak chłopczyk. Więc w drugą stronę. Ale to właśnie "słyszałam" i też nie ma reguły.
Ogólnie pytałam o Twoje zaufanie do lekarza, bo jeśli mu nie ufasz, to lepiej go zmienić :)
Zawsze też dodatkowe usg u innego doktora może być dobrym rozwiązaniem.
 
Na pierwszych często nie są pewni niestety, mnie nawet nie chciał powiedzieć płci, dowiedziałam się dopiero w 18tc.
Tylko wiesz, jeśli lekarz nie miał 100% pewności, to dziewczyny które nie są specjalistkami tym bardziej nie będą wiedziały na pewno.
Słyszałam, że jednak częściej mylą się mówiąc że będzie dziewczynka, a później okazuje się że jednak chłopczyk. Więc w drugą stronę. Ale to właśnie "słyszałam" i też nie ma reguły.
Ogólnie pytałam o Twoje zaufanie do lekarza, bo jeśli mu nie ufasz, to lepiej go zmienić :)
Zawsze też dodatkowe usg u innego doktora może być dobrym rozwiązaniem.
to był lekarz który mi robił usg na prenetalnych, nie ja go wybierałam, mojemu lekarzowi to ja w każdej kwestii ufam
 
to był lekarz który mi robił usg na prenetalnych, nie ja go wybierałam, mojemu lekarzowi to ja w każdej kwestii ufam
Rozumiem, to dobrze, to najważniejsze 😉
To nie wiem, może tak jak wcześniej pisałam? Usg u jakiegoś innego lekarza? Często winny jest sprzęt, na którym lekarz nie widzi dokładnie, a w innym gabinecie już tak.
Albo po prostu poczekaj, te kilka tygodni szybko zleci 😁
 
Hej dziewczyny, dzisiaj pierwsze prenetalne, 13+6, lekarz powiedział że to prawdopodobnie chłopiec, jak wam się wydaje? Bo ja tu nic nie widzę 😃
Nigdy nie zapomnę słów mojego lekarza jak przy pierwszej ciąży zapytałam go czy napewno będzie chłopiec (a już było widać wyraźnie narządy) tylko się uśmiechnął i powiedział: będzie napewno jak się urodzi 😉
 
Ja na pierwszym prenatalnym miałam mieć chłopca, a dwa tygodnie później wyraźnie zobaczyłam małą pipkę córki :) I teraz każde kolejne usg to potwierdza. Pewność to faktycznie po porodzie będzie. Ważne, że zdrowy maluch :D
 
reklama
Cześć, a ja mam pytanie, czy ktoś z was dałby szanse temu dzidziusiowi na bycie dziewczynką? Lekarka obstawia chłopca.
20210813_124345.jpg
 
Do góry