reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć waszego malenstwa:)

reklama
U mnie w 13 tygodniu lekarz stwierdzil ze to chlopak. Nie mamy 100% pewnosci gdyz bylo to dosc wczesnie, ale lekarz powiedzial ze na 90% :tak:

21 wrzesnia mam kolejne USG i bede musiala sie bacznie przygladac (mieszkam w Anglii i niestety ze wzgledu na szpitalne przepisy nie powiedza mi jakiej plci jest dziecko). :baffled:
 
No ja czekam do piątku, bede tak długo siedziec w gabinecie az mi lekarz powie co tam moje maleństwo ukrywa miedzy nogami;) to bedzie juz 18 tydz wiec juz powinno byc widac...bede zła jak osa jak nic sie nie dowiem:)
 
Milcia a czemu mają służyć przepisy o nie powiedzeniu przyszłym rodzicom jaka jest płeć?? dziwne trochę.

ja jednak w środę mam wizytę. będzie to już 20-ty tydzień, więc dowiedzieć się już muszę ;-)
 
ehhh u mnie w sumie nic nie wiadomo. jak byliśmy na usg w 15 tyg to lekarz powiedział,że dzidziuś ma coś dużego między nogami, ale wg niego będzie to dziewczynka, a to co wystaje to prawdopodobnie przerośnięta łechtaczka.... na następnym usg dzidziuś wszystko schował i niczym się nie pochwalił....
 
U mnie było tak z synkiem miałam ciążę mlodszą i urodziłam go niby po terminie aż 9 dni, z córeczką ciążę miałam starszą i urodziłam 5 dni przed terminem teraz mam ciążę młodszą o 2 tyg także liczę na synka i jakoś tak wolałabym synka usg połówkowe będę mieć pod koniec września to prawdopodobnie się dowiem.Aha z synkiem o płci niewiedziałam az się urodził a córeczka pokazała się na usg połówkowym.
 
Hejka!!!!!
Kurcze ja też niestety nie znam jeszcze płci naszego maleństwa a tak bym chciała wiedzieć :) Na pierwszym usg chyba lekarz nic nie zauważył bo nic mi nie powiedział jak zapytałam się o płeć.Ale teraz 22 mam usg(to chyba już będzie połówkowe) 20tydz to mam nadzieję że już się coś tam pokaże pomiędzy nóżkami:):):) No nic zobaczymy.
Wszyscy mi mówią że będzie chłopak bo nic slodkiego nie mogę jeść a zawsze uwielbialam slodycze i musialam się dobrze pilnować żeby nie przesadzać a teraz nic zero hehe.Mój m bardzo by chciał mieć drugiego Kubicę...ech tak to jest jak się ma męża byłego rajdowca samochodowego.No ale najważniejsze żeby było cale i zdrowe.





 
Milcia ja tez miszkam w Anglii dokladnie w Londynie i mowia plec
trzeci raz bede tu w UK rodzic i za kazdym razem na polowkowym w 20tc powiedzieli mi plec
jedynie na pierwszym usg 12 lub 13tc nie mowia
 
Agacinka1221 w Anglii jest tak ze w jednym szpitalu mowia a w innym nie.. Kolezanka z pracy nalezala do szpitala w miasteczku niedaleko mojego i tam jej powiedzieli. A tu gdzie ja mieszkam nie mowia.. Powod? Bo w Anglii jest zbyt duzo ludzi roznych narodowosci, w tym tych gdzie chce sie tylko chlopcow...bo jak jest dziewczynka to usuna ciaze.. Ja osobiscie uwazam ze przepis jest to durny i ma na celu wyciaganie od ludzi pieniedzy i napelnianie kieszeni prywaciarzom. Bo prywatnie mozesz isc, i za 90-100 funtow powiedza czy to chlopiec czy dziewczynka... Tak wiec jezeli ktos ma az tak poprzestawiane w glowie i jest zdesperowany zeby usunac ciaze ze wzgledu na nieodpowiednia plec dziecka, to pojdzie sobie prywatnie i i tak to zrobi! Ja czekam na moje USG 21 wrzesnia.. jezeli mi sie uda samej cos podejrzec to nie bede szla na prywatne USG, a jesli nic nie podejrze to pojde prywatnie albo tu, albo polece na weekend do Polski. Chce byc pewna czy to chlopiec czy nie bo mam juz zaplanowany wystroj pokoju, ktory w razie gdyby byla dziewczynka musialabym zmodyfikowac.

Beatka78 wlasnie w tym problem ze w jednym szpitalu powiedza a w innym nie.. ja mam tego pecha nalezec do szpitala w ktorym nie mowia.. Juz na ostatnim USG pytalam czy cos widac i Pani powiedziala ze nawet jesli by widziala to nie moglaby mi powiedziec ze wzgledu na ich zasady...
 
reklama
Milcia na fakt. sa narodowosc, w ktorych jedynie syn jest mile widziany i jak chca, to sie dowiedza jaka jest plec, wiec w szpitalu nie powinni zabraniac informowania o tym. ehhh... co kraj to obyczaj. szkoda tylko, ze zazwyczaj cierpia na tym nasze portfele.
 
Do góry