reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć naszego maleństwa

a ja skorpion i chyba lubię waleczne znaki :) rybek za dużo nie znam, ale te, które znam są dla mnie zbyt spokojne  ;) choć pewnie nie wszystkie są takie.

pewnie że będzie dobrze agawa, teraz już musi być dobrze :)
 
reklama
bacia, jakim cudem masz termin na marzec, skoro na twoim suwaczku dopiero 4 tydzien? Chyba, ze suwaczek zle zalozylas?
 
Jednak tak źle ze mną nie jest i jeszcze trochę pomyślę pokombinuję i zrobię jak już wiem jak na początku sobie poradzić.


Do tej pory nie zależało mi na tym by znać płec dziecka, ale jak tak czytam to ciekawość bierze górę, może za 1,5 tyg się dowiem.
 
no ja jestem lew a maz rybka....az dziw ze jestesmy tak zgodnym małzenstwem :).....no i dojdzie kolejna rybka...moja córcia....ciekawe kto bedzie miał znia lepszy kontakt? ja czy on? :)
 
Ja jestem wodniczek a mąż rybka...synuś jak się urodzi przed 20 lutym to będzie wodniczek po mamusi a jak po 20 lutym to rybka po tatusiu... ;D
 
reklama
Do góry