reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć naszego maleństwa

reklama
Ja strasznie nie lubię, jak ktoś szereguje mnie wg znaku zodiaku. fakt, że baranica ze mnie uparta, ale nie chce mi się wierzyć w to, że znak ma jakieś znaczenie....
 
zgadzam sie z Kinga.....mój maz, ma mało co z rybki....jest pewny siebie,zdecydowany , wie czego chce w zyciu....a ja ...nie mam niewiadomo jakich ambicji,nie jestem zbyt uparta...ale i tak wiele osób uwaza ze mam silna osobowosc....pewnie dlatego ze zawsze jasno mówiłam co mysle i zajmowałam stanowisko w kazdej sprawie :)
 
reklama
noi moja dziewczynka następna
ciekawe tylko czy lekarz ma racje i czy nic w trakcie rozwoju maluszka jeszcze nie dorośnie ;D
zobaczymy póki co dziewuszka
 
Do góry