reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka- naszcze przypuszczenia i potwierdzenia :) AKTUALIZACJA STR1

jaki fajny nowy temat :tak:

u nas przeczucia są takie ja mam przeczucie że to dziewczynka (tak mi sie w głowie ta myśł zerodziła ok 7tc) chociaż zawsze marzyłam o pierwszym chłopcu, mój mąż od samego początku mówi że będzie chłopak.
Przeczucie nie wiem skąd u mnie się wzięło skoro zawsze marzyłam o chłopcu, może stąd że od początku były mdłości, wymiotowałam, a patrząc po rodzinie i znajomych to ciąze z chłopcem przebiegały inaczej niż moja i tak sie narodziła myśl o dziewczynce w podświadomości... hmmm?
Bardzo jestem ciekawa kto tam jest :-) i będę i tak przeszczęśliwa czy z chłopca czy z dziewczynki oby tylko zdrowe było, teraz płeć przestała mieć już znaczenie :)
a co do kwestii w jakim czasie cyklu doszło do poczęcia...u nas i przed i po i w trakcie owu były serducha więc ciężko powiedzieć które miało siłe przebicia hehe ;-)
 
reklama
Mi we wszystkich kalendarzach pokazuje, że będzie dziewczynka ;)
Na początku nastawialiśmy się na chłopca, a teraz czuję, że będzie Lenka ;)
Nie mogę się doczekać, kiedy się dowiemy ;)
 
reklama
moj mowi ze bedzie dziewczynka synek ze bedzie dziewczynka kazdfy mowi ze bedzie dziewczynka hehe jedynie ja ostatnio mam mieszane uczucia ale zastanawia mnie to odrzucenie od kwasnego wsyztsko jets slone gorzkie wiem wiem to oniczym nieswiadczy ;) a ja sie moze dowiem juz w czwartek co bedzie :) oile sie niebedzie wstydzila
 
Do góry