reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka- naszcze przypuszczenia i potwierdzenia :) AKTUALIZACJA STR1

w naszym brzuchu dziewczynka (podobno;]-podtrzymuję zdanie, ze uwierze jak się urodzi:p), a też ma kilka niebieskich ciuszków. a ręczniczek ma z niebieską ciuchcią czy autem - nie pamiętam;p Może będzie lubiła samochody jak tatuś. Oboje tez lubimy błękity różniste:D za to babcia... (moja mama) na pewno będzie stroiła w róże:p
 
reklama
Manta gartuluje:tak:
Dziewczyny nie ma co sie przejmowac,co splodzilyscie to macie:-D:-D u nas niby dziewczynka ale teraz chcialam potweirdzic przy okazji usg i sie nie dalo bo nozki skrzyzowane.Ponoc dziewczynki tak maja:tak:wiec zobaczymy...jeszcze 2 usg bede miec moze sie uda potwerdzic bo kilka rozowosci kupilam,nie moglam sie powstrzymac.Przy synku na pierwszym usg mi powiedzieli na 100%:tak:tak wiec dziewczynki nam sie chyba tu szykuja:-D:-)
Co do kolorow kiedys to nie wiedzialam ze bylo odwrotnie:zawstydzona/y:
 
w naszym brzuchu dziewczynka (podobno;]-podtrzymuję zdanie, ze uwierze jak się urodzi:p), a też ma kilka niebieskich ciuszków. a ręczniczek ma z niebieską ciuchcią czy autem - nie pamiętam;p Może będzie lubiła samochody jak tatuś. Oboje tez lubimy błękity różniste:D za to babcia... (moja mama) na pewno będzie stroiła w róże:p

super!:-)
 
żeście się obudziły, przeciez co chwilę kazdy lekarz mówi, ze mamy dziewuchę , a i ja wam to piszę:p
Zobaczymy co 3.01 nam powie, hehe.

ale dziękujemy, dziękujemy... najwazniejsze zeby było zdrowe (przez ta cukrzyce jakas przewrazliwiona sie zrobilam na tym punkcie!)
 
reklama
Do góry