reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

wczoraj byłam u ginekologa i znowu dzidzia tak się sprytnie zasłaniała, że nic nie zobaczylismy :( Chyba tylko ja do samego porodu nie będę wiedziała co mam w środku :) oj uparte mam te dzieci bo Maciek też długo nie pokazywał.
 
reklama
witajcie drogie mamy ja jeszcze nie wiem co nosze pod serduchem bo moj bobasek na usg odkrecil sie do nas dupcia a kolejne usg mam dopiero w sierpniu moj czarus chcialby miec oczywiscie syna a ja chcialabym urodzic przede wszystkim zdrowe dziecko tylko to jest teraz dla mnie najwazniejsze!!!
 
Witaj Kasieńko masz rację najważniejsze żeby maluch był zdrów , a płeć to już najmniej ważna sprawa :D
Będziemy mieć drugiego chłopczyka, koleżanka którą spotkałam na ulicy na wieść o tym że już wiem co noszę pod sercem stwierdziła że to beznadzieja :mad: we mnie się aż zagotowało jak można być takim głupim i małostkowym :mad: :mad: :mad: co jej oczywiście powiedziałam - obraziła się ale żadnych wyrzutów nie mam niech się cieszy że tylko tyle usłyszała
Ines nasz synek będzie miał na imię Mateuszek
 
Macie wielką rację mnie też się zdarza że widzę kogoś znajomego i mówię że chyba córcia będzie to się śmieją "a synka sie nie dało - tak do parki" debile!!!!!
Oczywiście chciałabym, żeby była praka ale ważniejsze jest dla nas żeby dzidziuś nie miał trzech oczek lub nie chodził brrrr..... aż mnie sie cos dzieje jak widze te programy telewizyjne o chrorych dzieciach z jakimiś wadami .....

Najważniejsze żeby mój dzidziuś był zdrowy i tyle do szczęścia mi trzeba

A tak swoją drogą na początku ciąży oglądałam ciuszki w kolorach chłopięcych a teraz mój mózg przestawił sie na różowe....

(widziałam piękny kocyk w Smyku - bajka !!)
 
z usg robionego w 23 tygodniu wyszła dziewczynka.ale ja mam przeczucie że to facet ;) zobaczymy co przyniesie kolejne badanie.ciesze się tak samo z dziewczynki jak i z chłopca.
 
Witaj Aninaaa :) widze że jesteś nową mamuśką na forum :) Dopisałam Ciebie z córeczką do listy październikowych dzieciaczków :) Lista znajduje sie na pierwszej stronie w pierwszym poście tego wątku :) Jak się zmieni na chłopczyka to daj znać to poprawię :)"
Napisz nam też troszkę o sobie. Na kiedy masz termin itp. :)
 
reklama
Witajcie

a więc już wszystko wiemy
mamy Emilkę śliczną i co najważniejszę zdrowiuteńką :laugh:
 
Do góry