reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

Paulinko - gratuluje córci  ;D
MOniq - oj niby już niedaleko ale strasznie się ciągnie do tego października
nigdy bym nie uwierzyła, że będę czekać na jesień z takim utęsknieniem już by mógł być
 
reklama
Witam, po wczorajszym usg dowiedziałam się, że będzie drugi synuś!!! Bardzo się cieszę chociaż żal mi trochę że nie będę plotła warkoczyków ;). No i termin wyszedł wcześniejszy wg usg o 11 dni!. Ale daty na razie nie zmieniam na suwaczku.Pozdrawiam cieplutko Jagaa
 
Jagaa gratuluje Synusia! Synek też fajny... :)

Wpisałam Was juz na listę :) Jak bys chciała to napisz imie jeśli macie już wybrane dla dzieciaczka to dopiszę na liście :)
 
Dziękuję Wam pięknie za gratulacje. Imienia jeszcze nie mamy wybranego, No i udało mi się wkleić zdjęcie mojego małego bobaska. :)
 
reklama
Po wczorajszym USG dowiedzielismy ze nasze Dzieciatko (ktore wg ostatniego USG mialo byc na 70% dziewczynka) jest slodziutkim Chlopczykiem :). Moj lekarz byl nieobecny wiec na standardowa wizyte wziela nas inna p.doktor i pokazala ze to 100% Chlopczyk. Bedzie wiec Synus :).
 
Do góry