reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

reklama
dziwny! :) naprawdę dziwny, bo po pierwsze ni to okrągły ni to z czubkiem, a do tego mam go bardzo wysoko - to coś znaczy?
 
Mamuska nie wiem czy to cos znaczy ale mozemy to wziasc pod uwage .. ja mam nisko , szpiczasty .. i mam synka ;D .. ty masz wysoko, okrąglo-szpiczasty na dziewczynke ;)
 
Agazet gratuluję Marysieńki!!!
Mamuska trzymam kciuki za córę ;)
A co do kształtów brzuszków to róznie bywa... moja koleżanka całą ciąże wyglądała na dziewczynkę, bo brzuszek miała 'rozlany" cera pogorszyła się itp, a urodziła chłopca ;)
 
MOniq poprosze o przepowiednie (póki jeszcze cennika nie ogłosiłaś) :D
Agazet - gratulacje córci
ale się macie fajnie, że już wiecie już też bym chciała do mojego brzucholka mówić po imieniu
 
Renik pisze:
ale się macie fajnie, że już wiecie już też bym chciała do mojego brzucholka mówić po imieniu

A wiesz Renik, że ja mimo że znam płeć mojego szkraba to raczej dalej mówię bezosobowo, tzn czasem mi się zdarzy powiedzieć synku, ale rzadko. Dlatego tak mam bo wiem jak własnie moja koleżanka całą ciąże do dziecka gadała Justynka, a urodził się Maciuś ;) i jakoś nie wiem wolę nie zapeszać ;) No chyba że na kolejnych usg lekarz dalej będzie równie pewny płci to może zacznę mówić Wiktro do brzusia :)
 
Renik ;D ... po znajomosci zawsze bedzie za darmo ;D ... u Ciebie widze synka ;)

Ja to od momentu jak sie dowiedzialam to nic innego jak tylko " synus, Dawidek, mlody" itd ;)
 
Moniq dziękuję bardzo - jak przepowiednia sie spełni będzie Danielek (imie wybrał tatuś)
a jak nie to Emilka (a to ja)
Nadia - ja do brzuszka gadam raz jak do dziewczynki raz jak do chłopczyka
i śmiejemy się z moim miśkiem że dzidzia będzie miała kręciołka od tego.
Mam kolezanke która całą ciąże mówiła Amelka a nie znała płci aż do porodu i na szczęście urodziła się dziewczynka bo ona sobie nie życzyła chłopczyka jak dla mnie to straszne.


 
reklama
Do góry