reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

Asia maluch nie byl niegrzeczny tyko wstydliwy, co sie bedzie rozkraczal przy obcych ( czyt. gin oczywiscie ) ;) ... mam nadzieje ze jednak za dwa tygodnie zdradzi swoja tajemnice i nie tylko Wy ale i cotki z BB sie dowiedza jak beda zwracac sie do szkrabika ;)
 
reklama
A moje Maleństwo zdradziło się kim jest... ;D tak więc MoniQa masz spore predyspozycje na wróżkę... Będziemy mieli... córeczkę :)  :D jestem bardzo szczęśliwa.
tak więc będzie Maria Teresa
pozdrawiam
 
Agazet!!! Gratuluję Marysi ;D
Juz dopisałam Twoją córeczkę do listy :)
No chłopaczki muszą sie zmobilizować bo zostają w tyle!!! Mamy już 7:5 ;D
 
Poprawka ;D
Właśnie doczytałam na innym wątku że Czarodziejka ma synka :)

Czarodziejka GRATULACJE!!!!!!!!!!

No i tak mamy 7:6 ;)
 
Moniqa skoro tak, to i ja proszę o jakąś przepowiednie - co będzie u mnie?! Bo póki co, dzidzia nie chce nic pokazać :(
 
Mamuska u Ciebie tez bedzie cora :) ... a kiedy bedziesz miala teraz USG ?? bo juz sie zaczynam denerwowac czy napewno moge zostac wrozka ;D ;)
 
USG mam 23.06. Nawet nie wiesz jak bym chciała córę i powiem Ci, że tez czuję, że to będzie córa! :D No moja Droga, jeśli to się sprawdzi, to naprawdę zastanów się czy nie chciałabyś sobie dorabiac jako wróżka?! ;D
 
reklama
Mamuska hehe kolejna fucha ;) ... zaloze biznes pozniej wrozkowy i bede sie w gazetach reklamowac ;D ;D ;D
Bardzo Ci zycze coreczki : .. bedzie parka u Ciebie :) wtedy :)
 
Do góry