reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

Z

Zikimiki

Gość
Witam! Tydzień temu byłam u ginekologa na wizycie. Od razu mówie, że nie trafiłam na dobrego lekarza. Ta wizyta to strata czasu i pieniędzy. Zatrzymała mi się miesiączka. Opowiedziałam o tym lekarzowi, ale rozłożyła ręce i nie umiała powiedzieć co się dzieje. Niczego się nie dowiedziałam konkretnego, nie umiała na nic odpowiedzieć. Otóż dostałam plamienie około 9-10 dni od ryzykownego stosunku, na początku był to kolor blado różowy potem przeszedł w brązowy. Miesiączki nie dostałam do dzisiaj. Lekarz powiedział, że to plamienie i jest potwierdzone przez niego. Plamienie było skąpe, czułam lekki ból w jajnikach i macicy. Akurat miałam wizyte podczas plamienia i skończyło się kilka dni po wizycie u ginka. Miałam USG dopochwowe ale nic jeszcze nie było widać. (ciąży) Jeżeli nie dostałam miesiączki i wystąpiło takie plamienie to może to być rzeczywiście plamienie implantacyjne? Miałam wykonane badania hormonalne i tarczycowe i wszystko według lekarza jest w porządku. W USG nic złego nie wyszło. Więc wina nie leży ani tu ani tu. Plamienie było około 2 tyg temu. I na razie mam objawy takie jak : potworna senność, na prawdę czuje się wyczerpana od kilku dni. Dzień przed wigilią zemdliło mnie na zapach masła. Wiem, może dziwne ale poczułam się słabo. I tak już zostało. Wczoraj pod wieczór musiałam się położyć bo nie czułam się za dobrze. Wstałam po jakimś czasie i dostałam strasznych zawrotów głowy, nie potrafiłam ustać na nogach. Na początku były tylko odruchy wymiotne , potem już doszły wymioty i mam tak do dzisiaj. Dziś wymiotowałam tylko raz, ale czuje się strasznie słabo, ciągle odruchy wymiotne, zawroty głowy. :(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozwiązanie
Jezu jaka Ty jesteś nieporadna jakąś.
Zrób ten test i tyle już dawno by wyszedł.
Lekarz nie zobaczył nic to nie znaczy że test nie wyjdzie .
Koleżanka na pewno w 7 tyg nie byla tylko mniej bo test pokazuje już w 3/ 4..ciążę.
Ja zrobiłam test byl pozytywny a dzidzie dopiero zobaczyłam 3 tyg później na usg.
Bo jeszcze owu się przesunela.
Pęcherzyk widać dopiero od bety 1000 mlU/ml
Zarodek od 10.000
Test wykrywa od 25mlU/ml
Idź po test jeśli teraz wyjdzie negatyw to w ciazy nie jesteś, bo od stosunku już trochę minęło.
Kiedy ostatni raz miałaś to miesiączkę że mówisz że kilka tygodni temu robiłaś test??
Zmień lekarza też i najlepiej faceta.
Skąd jesteś?
Ciąże brałam jako tako pod uwage, ale jak powiedziała, że nie widać nic, to odpuściłam, ale jak pojawiły się mdłości kilka dni temu i trzyma mnie do dziś i mi dziwnie to znowu zaczęłam myśleć. Mimo, że lekarz nie potwierdził ciąży.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi akurat ginekolog nie stwierdził ciąży. Mimo, że nie mam okresu jakiś czas a test robiłam kilka tyg temu i wyszedł negatyw. Nie dostałam nic na wywołanie, bo powiedziała, że mi nie da. I mam sobie czekać na okres

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Zrób jeszcze raz test. Jeśli dalej nic nie będzie to zmien gina

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Akurat ginek był z polecenia znajomej. Bo tam chodziła, ale wcisneli mi jakąś młodą babke która chyba o swoim zawodzie niewiele wiedziała.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W takim razie cóż...czekaj dalej na rozwój sytuacji. Co innego proponujesz jeśli nie test i nie bete?
Lekarz wczesnej ciąży raczej nie zobaczy wiec tej wizyty nie brała bym za pewnik.
 
No wiem rozumiem. Wykonam test i zobacze. Jak wyjdzie negatyw to za jakiś czas powtórze :/ Ale mam pierwszy raz taką sytuacje, że dostaje plamień. Miesiączka się zatrzymuje.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mojej znajomej test z apteki pokazał ledwo widoczną 2 kreske a była już w 7 tygodniu. Dlatego pójde z rana na bete. ;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Akurat nie dziw mi się, że nie wiem co zrobić skoro gin mówi co innego a czuje się dziwnie. I niby nic nie ma nic się nie dzieje a jednak się dzieje.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry