reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

reklama
Teoretycznie jeśli owulacja była potwierdzona 6 dni temu to może być to plamienie implantacyjne. Najlepiej jak poczekasz do dnia miesiączki i wykonasz test, albo zrobisz betę. Długie masz cykle? Kiedy masz dostać okres?
Owulację miałam 17 DC, przy 30-31 dniach cyklu
lecz teraz przy lameccie owulacją 14dc.
I nie wiem jak przy niej cykl będzie trwał. Jednakże zawsze 14 dpo miesiączka przychodziła.
 
Po 48h od plamienia test powinien być pozytywny jeżeli to miało być implantacyjne.
Pamiętaj jednak, że dotyczy to ok. 30% kobiet. Równie dobrze, może być to plamienie około owulacyjne czy jakieś podrażnienie (od seksu, leków itp)
 
Po 48h od plamienia test powinien być pozytywny jeżeli to miało być implantacyjne.
Pamiętaj jednak, że dotyczy to ok. 30% kobiet. Równie dobrze, może być to plamienie około owulacyjne czy jakieś podrażnienie (od seksu, leków itp)
Owulacyjne napewno nie owulację miałam potwierdzona 6 dni temu, wraz z płodnym sluzem.

Teraz troszkę śluzu płodnego niteczka żywej krwi.
 
Owulację miałam 17 DC, przy 30-31 dniach cyklu
lecz teraz przy lameccie owulacją 14dc.
I nie wiem jak przy niej cykl będzie trwał. Jednakże zawsze 14 dpo miesiączka przychodziła.
Ja plamienia implantacyjnego nie miałam. Więc nie powiem Ci jak ono wygląda. Może wystąpić ono między 6 a 12 dniem po zapłodnieniu. Jeśli miałaś potwierdzoną owulację u ginekologa to jest to możliwe, ale nie musi. Możesz wykonać betę ale ja bym poczekała do terminu @ wtedy ona będzie wiarygodna.
 
reklama
Do góry