reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie a ciąża

reklama
Jesli byłbys w ciąży i mialabys ronic to bylby skurcze, bóle a skoro nie ma, to to po prostu okres. Nie każdy ma skurcze, bole, wiec nie wiem skad u ciebie pewność ze to ciaza
 
Lekarz mówił że to może być wczesna ciąża bardzo i na USG nie widać . Dzis mam 23dzien cyku dlatego się niepokoje bo kolor jest krwi inny niż zazwyczaj .
 
Lekarz mówił że to może być wczesna ciąża bardzo i na USG nie widać . Dzis mam 23dzien cyku dlatego się niepokoje bo kolor jest krwi inny niż zazwyczaj .
Ale beta ewidentnie pokazuje,że brak ciąży. Na ten moment. Czarna krew też nie jest niczym dziwnym. Dzieje się tak gdy wypływa bardzo szybko i nie zdąży się utlenić. To,że nie miałaś tak wcześniej o niczym nie świadczy.
 
Lekarz mówił że to może być wczesna ciąża bardzo i na USG nie widać . Dzis mam 23dzien cyku dlatego się niepokoje bo kolor jest krwi inny niż zazwyczaj .
Widzę, że bardzo chcesz być w ciąży i tego Ci życzę z całego serca. Natomiast wątpię, żeby w 23 dniu cyklu wyszła w jakimkolwiek badaniu ciąża, tym bardziej nie rozumiem po co lekarz każe Ci jutro zrobić test ciążowy, bo na usg to normalne, że nie będzie nic widać. Okres mógł Ci przyjść wcześniej, a co do koloru krwi to ja też czasami mam na początku prawie że czarną, a po 1-2 dniach już normalny okres.
 
Lekarz mówił że to może być wczesna ciąża bardzo i na USG nie widać . Dzis mam 23dzien cyku dlatego się niepokoje bo kolor jest krwi inny niż zazwyczaj .
A lekarze na izbie się dziwili kolorowi krwi? Coś mówili o grubości endometrium? To jest krwawienie, brudzenie czy plamienie? Czasem jak krwi jest mało, to czernieje zanim dotrze na majtki. Myślę, że musisz wytrzymac jeszcze ten mniej więcej tydzień, wykluczyć ciążę i pewnie w tym czasie odstawisz luteinę i zobaczysz co zaproponuje Twój lekarz. A Ty nie masz przypadkiem macicy dwuroznej albo przegrody? Myślę, że gdyby Ci się powtorzylo takie krwawienie srodcykliczne ciemna krwią to warto się przebadać pod kątem infekcji, hormonów i zrobić histeroskopie. Twój niski progrsteron może być tylko elementem jakiejś większej układanki.
 
Lekarz mówił że to może być wczesna ciąża bardzo i na USG nie widać . Dzis mam 23dzien cyku dlatego się niepokoje bo kolor jest krwi inny niż zazwyczaj .

Może być tak samo wczesna ciąża jak wiele innych rzeczy. Ja miałam polipy, przez które plamilam, a których nie było widać na usg.
 
Dzięki za pomoc dziewczyny . Jutro sprawdzę testem na wszelki wypadek i już umówiłam się do ginekologa w wrześniu . To nowy lekarz może on będzie lepiej umiał sobie z tym poradzić . I powie mi chociaż co mogę robić żeby było lepiej
 
reklama
Dzięki za pomoc dziewczyny . Jutro sprawdzę testem na wszelki wypadek i już umówiłam się do ginekologa w wrześniu . To nowy lekarz może on będzie lepiej umiał sobie z tym poradzić . I powie mi chociaż co mogę robić żeby było lepiej

Na tym etapie lepiej beta niż test.
 
Do góry