reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

reklama
grooha1 pisze:
anineczka pisze:
Antek lubi "pierdzioszki" ;D ;D

Jak Olaqfowi zrobiłam pierdzioszka to się wystraszył i rozpłakał
Biedactwo :(
Antek otwiera juz buzie do calowania ;D ;D Tylko ze rozdziabia ja na cala szerokosc
Dzisiaj zauwazylam ze smieje sie w glos jak skacze po lozku no ii robie z siebie skonczonego debila ;D ;D ;D
 
anineczka pisze:
grooha1 pisze:
anineczka pisze:
Antek lubi "pierdzioszki" ;D ;D

Jak Olaqfowi zrobiłam pierdzioszka to się wystraszył i rozpłakał
Biedactwo :(
Antek otwiera juz buzie do calowania ;D ;D Tylko ze rozdziabia ja na cala szerokosc
Dzisiaj zauwazylam ze smieje sie w glos jak skacze po lozku no ii robie z siebie skonczonego debila ;D ;D ;D
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

A Łuki lubi jak się do niego gada i fikac nóżkami lubi i gruźć gryzaki i swoje plauszki i uwielbia fikac na mamy nóżkach góra dół, góra dół i śmieje się przy tym głośno, i lubi samoloty i lubi być noszony na rękach

a mówimy na Łukaszka Łuki, grubasek, guguś , koluś... itd
 
Do olafa mówimy Oli, Oluśku, Juby, Gruby, Młody

Oli uwielbia bawić się w samolot, leży mi na brzuszku na rękach i latamy tak po całym domu i bombardujemy babci garnki
 
Natalka też bardzo lubi samolot.
Lubi też ściągać obrus ze stołu jak siedzi dorosłego kolanach ;D
 
anineczka pisze:
Antek otwiera juz buzie do calowania ;D ;D Tylko ze rozdziabia ja na cala szerokosc
Dzisiaj zauwazylam ze smieje sie w glos jak skacze po lozku no ii robie z siebie skonczonego debila ;D ;D ;D

Milenka ma wiele radochy jak dostanie cmoka w taka otwarta buzie, jest wtedy takie glosne echo ;D
 
Daria lubio swoja hustawke potrafi w niej spedzic 2 godzin
oprocz tego jest kinomanka i uwielbie Rybki zFerajny i nie pszeszkadza mamie ,lubi tez pierdziszk,i własne rączki, rane pogaduchy z dziadkiem, i głupie miny mamy no i w tym miejscu dziekujemy cioci Melani piesla Zeboolo bardzo bardzo go lubi
 
Mikołaja najbardziej rozmieszaja "pierdzioszki" i to nalepiej takie w których mama sie cała opluje wtedy on stara sie juz powtarzac i efekt taki ze oboje jestesmy opluci

Na Mikołaja mówie czasem tak:
Mikuś
plujek
dziabąg
Korzeńowski( to dlatego że tak szybko przebiera nogami)
mała pierdoła
a moja mama na Mikołaja bardzo czesto woła"mały Stramski" (po nazwisku)

Jak chcem cos w domku porobić a jestem z Mikołajem sama w domu to sadzam go w lerzaczek i stawiam przed telewizor szukam jakiegos programu gdzie jest duzo koloru zielonego Mikołaj jest wtedy tak wpatrzony w telewizor ze nic juz wokolo go nie interesujei a ja moge zajac sie domem
 
a Kuba uwielbia ogladać Vivę i Mtv ;D ;D ;D

a mówimy do niego Bunio.Buniatko,Kubek,Kubełek :laugh:
 
reklama
koreczek83 pisze:
Daria lubio swoja hustawke potrafi w niej spedzic 2 godzin
oprocz tego jest kinomanka i uwielbie Rybki zFerajny i nie pszeszkadza mamie ,lubi tez pierdziszk,i własne rączki, rane pogaduchy z dziadkiem, i głupie miny mamy no i w tym miejscu dziekujemy cioci Melani piesla Zeboolo bardzo bardzo go lubi

a Paris nie lubi swojej bujawki :p
może jeszcze polubi ::)

Zebulka też lubi, smaczne na stopy :p ;D
 
Do góry